קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

Altrady

אלטרדי היא פלטפורמת מסחר דיגיטלית במטבעות קריפטו. המודל העסקי והמטרה המרכזית של הפלטפורמה היא לאפשר מסחר דיגיטלי פשוט, מהיר ופתוח לכולם ובכל העולם במטבעות קריפטו המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין. זוהי פלטפורמת מסחר מרכזית המאפשרת לקנות, לרכוש ולהשקיע במטבעות הקריפטו החזקים והמבוססים ביותר בשוק.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

אלטרדי היא פלטפורמת מסחר דיגיטלית במטבעות קריפטו. המודל העסקי והמטרה המרכזית של הפלטפורמה היא לאפשר מסחר דיגיטלי פשוט, מהיר ופתוח לכולם ובכל העולם במטבעות קריפטו המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין. זוהי פלטפורמת מסחר מרכזית המאפשרת לקנות, לרכוש ולהשקיע במטבעות הקריפטו החזקים והמבוססים ביותר בשוק.

הטענה המרכזית של אלטרדי היא שהאקוסיסטים (ecosystem) העולמי של מטבעות הקריפטו נשלטת בפועל על ידי בורסות, ברוקרים ופלטפורמות מסחר שלא באמת נוצרו כדי לתת מענה לסוחרים תובעניים, ערניים ויומיים, אלא אך ורק למשקיעים סולידיים פשוטים המעוניינים בקנייה של קצת מטבעות קריפטו ובהחזקתם לאורך זמן.

אלטרדי היא מנגד פלטפורמת מסחר שנוצרה במיוחד עבור הסוחרים ועל ידי הסוחרים. כל תוכנות ההפעלה של אלטרדי נועדו להקל על חייהם של הסוחרים בקריפטו, תוך צמצום הסיכון והגדלת הרווחים שלהם.

הייחודיות של אלטרדי כפלטפורמת מסחר היא באפשרויות שהיא מציעה לסוחריה. כלי המסחר החזקים המשולבים בה מאפשרים לסוחרי הקריפטו לצבור ידע רב יותר אודות התנודות והשינויים בשוק, ובכך לבצע עסקאות מושכלות יותר, לחסוך זמן רב ולגרוף יותר רווחים.

אפשרויות המסחר של Altrady

אלטרדי מגיעה עם מספר רב של כלים דיגיטליים המאפשרים לסוחרים להשתמש באסטרטגיות מסחר מתקדמות. חלק מהאופציות כגון צו הרווח (Take Profit Order) נועדו לסייע לסוחרים לייעל את הרווחים שלהם ולהפיק רווח מרבי מן התנודות המהירות של שווים של מטבעות הקריפטו בשווקים. כלי זה מותאם לפיכך לשוק הקריפטו התנודתי וההפכפך. אפשרויות אחרות כמו צו הפסקת נגררים (Trailing Stop Order) מאפשרות לסוחרים למתן את הסיכונים בהשקעות שלהם ולהגן על הרווחים.

סריקה מהירה (Quick Scan) היא כלי המאפשר להודיע ​​מיד לסוחרים על תנועות מחירים עם פוטנציאל לרכישות או מחירות חמות ולרווחים אפשריים אחרים. בין אם המחיר יעלה או ירד, האלגוריתם של הסריקה המהירה יבחין בכך ויודיע אוטומטית לסוחרים על כל ההתרחשויות החשובות בשוק.

סורק הבסיס קריפטו (Crypto Base Scanner) הוא בוט (bot) רב עוצמה שתוכנן במיוחד כדי לעזור לסוחרים לשפר את רווחיהם תוך שימוש באסטרטגיית המסחר QFL. סורק הבסיס סורק את השוק ומחפש אחר נקודות כניסה עדיפות ומחירים צונחים, ומיידע את המשתמש אוטומטית ובמהירות כאשר הוא מבחין בהזדמנות לרווח בשוק.

חסך במידע שלם ועדכני אודות השקעות יומיות הוא הסיבה השכיחה ביותר להפסדים בהשקעות ובעסקאות, ובמיוחד בשוק הקריפטו. אלטרדי מספקת גישה מיידית, קלה ונוחה ביותר לנתונים היסטוריים איכותיים ולניתוחי השוק של אנליסטים מקצועיים, ומאפשרת בכך לסוחרים לקבל את התמונה המלאה של השוק והמגמות העדכניות לפני ביצוע הוראות הרכישה או הקנייה.

לאלטרדי יש ממשק אינטגרציה עם כמעט כל הבורסות הפופולריות ביותר למסחר בקריפטו  כגון Binance, Coinbase Pro, Huobi, Kraken, BitMex, ורבות אחרות. אינטגרציה זו חוסכת את הצורך ללמוד מחדש את דרכי ההפעלה של כל פלטפורמת מסחר, כך שכל המידע מרוכז ונוח לשימוש.

תוכניות המסחר ב-Altrady

כמו פלטפורמות מסחר רבות אחרות, אלטרדי מציעה מספר תוכניות מסחר עם דמי חבר חודשיים, המציעות בהתאמה כלי מסחר משוכללים יותר או פחות.

התוכנית הבסיסית (Basic Plan) כוללת את כל התכונות המרכזיות של אלטרדי ומחירה 14.95 יורו לחודש. סוחרים המשתמשים בתוכנית הבסיסית זכאים כמעט לכל הפונקציות של אלטרדי מלבד כמה אסטרטגיות ומסחר ניתוחים מתקדמים של אנליסטים.

התוכנית החיונית (Essential Plan) מספקת כמעט את כל הפונקציות במחיר 29.95 יורו לחודש. כמעט כל התכונות כלולות בתוכנית זו, למעט שתי תכונות הפרימיום: בסיס סורק וסורק מהיר.

תוכנית הפרימיום (Premium Plan) מיועדת לסוחרים המקצועיים ביותר. תוכנית זו עולה 44.95 יורו לחודש וכוללת את כל הפונקציות, תוך הוספת שני כלים ברמה עלית: סורק הבסיס קריפטו והסורק המהיר.

סיכום

לסיכום, כלי המסחר המשמעותיים המשולבים באלטרדי מאפשרים לסוחרים מספר רב של הזדמנויות להשקעה. רווחים נתפסים כחשובים ביותר עבור רוב הסוחרים, אך כלי המסחר של אלטרדי גם פועלים למען הפחתת הסיכונים הקשורים לשווקי הקריפטו התנודתיים ביותר.

סוחרים על בסיס יומי יכולים לקבל הנחה של 30% ברכישת תוכנית שנתית במקום תוכנית חודשית. בנוסף, כל סוחר קריפטו באלטרדי זכאי לניסיון מנויים חינם למסחר בקריפטו למשך 14 יום.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו