קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
איך קונים ביטקוין - המטבע שכבש את העולם

איך קונים ביטקוין – המטבע שכבש את העולם

איך קונים ביטקויין? מאיפה מתחילים, מה צריך לדעת וכמובן ממה צריך להיזהר כשקונים ביטקויין. לחצו עכשיו וקבלו את כל הטיפים הכי חשובים

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

אם הגעתם לפה שמעתם לא פעם ולא פעמיים על ביטקוין והגעתם להחלטה שהגיע הזמן לקנות ביטקוין ולהצטרף למאות אלפי אנשים שמשתמשים במטבע המבוזר.

ביטקוין הוא למעשה לא אחד מן המטבעות שאנחנו מכירים, הביטקוין לא נשלט על ידי אף גוף הוא ממשלה והוא דיגיטלי. במהלך מאמר זה נסביר לכם את הדרכים הראשונים לשם רכישת ביטקוין.

רגע, לפני הכל – ארנק וירטואלי יש לכם?

לפני שאתם נחבטים בשאלה איך קונים ביטקוין עליכם להבין שישנם מספר דברים אשר עליכם לעשות על מנת שתהיה לכם בכלל אפשרות לרכוש כאלו.

על מנת להתחיל לסחור בביטקוין יש להצטייד בארנק דיגיטלי, ארנק דיגיטלי למעשה היא תוכנה הנמצאת על גבי המחשב שלכם ולעיתים אף על גבי מכשיר הסלולר שלכם.

כיום קיימים בשוק עשרות ארנקים וירטואלים כאשר כל אחד מהם יש לו את היתרונות והחסרונות שלו, כתובת הארנק מורכבת מצירוף ספרות ואותיות של 27-34 תווים.

לאחר שיש בידינו ארנק וירטואלי אנו מקבלים "מפתח פרטי" ו"מפתח ציבורי" איתם נוכל להתחבר אל הארנק ולבצע העברה וקבלת מטבעות.

איך קונים ביטקוין: רכישה מאדם פרטי

אחת האפשרויות השכיחות ביותר לרכישת ביטקוין היא רכישה דרך אדם פרטי. למעשה, מדובר בשיטת המסחר המסורתית והבסיסית ביותר אותה אנו מכירים – מתן סחורה כאשר שני הצדדים המעורבים בעסקה נמצאים נוכחים בתהליך.

ההמלצה שלנו במקרה של רכישה מאדם פרטי היא לפגוש את אותו אדם במקום ציבורי, במקום זה תוכלו לראות אם יש לקונה מסוגלות כלכלית לקנות את הביטקוין שלכם ותבצעו את כל תהליך העברת הביטקוין והכספים בסנכרון מושלם.

במהלך הפגישה מעבירים המוכר והקונה את כל הפרטים הרלוונטים לשם העברת הכספים/ביטקוין.

איך קונים ביטקוין: רכישה מחלפני ביטקוין

אפשרות ראשונה לקניית ביטקוין היא באמצעות חלפן ביטקוין אמין. אנשים רבים רואים דרך זו כאחת הדרכים המהירות, היעילות והנוחות ביותר לשם רכישת ביטקוין.

ממש כמו חלפן כספים פרונטלי גם פה מתבצעת פעולת המרה אשר כרוכה בעמלה, ניתן למצוא מספר חברות שמתעסקות בחלפנות בישראל – BITIN, Bits Of Gold.

חברות אלו מאפשרות לבצע קניית ביטקוין ומטבעות נוספים לדוגמת איתריום באמצעות מספר אמצעי תשלום שונים – העברה בנקאית, כרטיס אשראי ואפילו בכספומט פרונטלי שנמצא בשגרירות הביטקוין בישראל!

איך קונים ביטקוין: רכישה מהבורסה

כולנו מכירים את הבורסה המסורתית, אך כמו הבורסה המסורתית קיימת גם בורסה שלמה למטבעות דיגיטליים. מדובר בבורסה אשר מפוקחת על ידי הבורסה ומאפשרת זירות מסחר שונות בין קונים ומוכרים בהתאם לפרמטרים שונים.

בורסות רבות נותנות לנו את האפשרות לרכוש מטבעות מתוך מאגר הנמצא בתוכן, עולם המטבעות הוירטואלים כלל וביטקוין בפרט הוא דינמי מאוד, מה שמוביל לזירות מסחר דינמיות שלא מפסיקות לעבוד 24/7/365.

בישראל קיימות זירות מסחר רבות, ביניהם – Binance, Coinbase, Bitfinex, Kraken. אגב, יש זירת מסחר המאפשרת קנייה ומכירה רק בקרב ישראלים בלבד – Bit2C.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו