קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

מטבעות

Stellar

סטלר היא מערכת טכנולוגית פתוחה ומבוזרת, ללא גוף שולט ומכוון, המאפשרת מסחר והעברה של מטבעות דיגיטליים (קריפטו) והמרתם במטבעות פיאט.

המשך קריאה

מטבע XEM

XEM הינו מטבע דיגיטלי שפותח על ידי התנועה הכלכלית החדשה – בכדי לפתח מערכת בלוקצ'יין חכמה וטכנולוגית יותר מהמערכות הוותיקות יותר בשוק

המשך קריאה

וורג'

וורג' (Verge) הוא מטבע דיגיטלי קריפטוגרפי, ששם לעצמו את האנונימיות כערך עליון, ומאפשר לבצע העברות אנונימיות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין.

המשך קריאה

מטבע נאו

 נאו (NEO), הוא שמו של פרויקט קוד פתוח שמופעל ללא כוונות רווח ומטרתו העיקרית היא שימוש בבלוקצ'יין על מנת לייצר נכסים וזהויות דיגיטליים.

המשך קריאה

ריפל

כשאומרים "ריפל" בעולם המסחר הדיגיטלי, רבים חושבים על מטבע קריפטו.אבל הוא גם רשת טכנולוגית בינלאומית שמשמשת להעברה של תשלומים (RippleNet).

המשך קריאה

נם

בשנת 2014, לאחר דיון בפורום של מפתחים בתחום הקריפטוגרפיה שעסק ברצון לבנות פרויקט קריפטוגרפי חדש על ידי אותה קהילה, הוחלט להקים את נם.

המשך קריאה

מטבע קוואנטום

מטבע הקוואנטום – שילוב בין פלטפורמת הביטקוין ופלטפורמת הארת'יום בנוי על רשת הבלוקצ'יין של ביטקוין במטרה לספק יציבות ואפשרות לבניית חוזים חכמים

המשך קריאה

טרון

טרון הינה פלטפורמה פועלת על בסיס טכנולוגיית הבלוקצ'יין. מטרת הפלטפורמה היא ליצור מערכת בידור המכילה תוכן חופשי ונגישה מסביב לעולם.

המשך קריאה

טזוס

טזוס הינה רשת המהווה פלטפורמה לשימוש באפליקציות מבוזרות וחוזים חכמים, המבוססת, בדומה לרוב המטבעות הדיגיטליים, על טכנולוגיית הבלוקצ'יין.

המשך קריאה

זיקאש

הזיקאש הינו מטבע קריפטוגרפי (דיגיטלי), אשר רשת הבלוקצ'יין שלו מתאפיינת באפשרות לפרטיות מלאה על ידי רשת הבנויה בשתי שכבות. לחצו וקראו על Zicash

המשך קריאה