קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
מכירת ביטקוין:עושים סדר בבלאגן

מכירת ביטקוין:עושים סדר בבלאגן

סביר להניח שעברתם את כל השלבים הראשונים בדרך למטבע הוירטואלי שלכם ועכשיו מעסיקה אתכם הסוגיה - "מכירת ביטקוין - איך עושים את זה?" לחצו עכשיו

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

אם הגעתם לפה סביר להניח שעברתם את כל השלבים הראשונים בדרך למטבע הוירטואלי שלכם ועכשיו מעסיקה אתכם סוגיה אחת – "מכירת ביטקוין – איך אני עושה את זה?"

למעשה אנשים רבים נוטים לחשוב שמדובר במשימה קשה על גדר מלאכת מחשבת של ממש, אך אנו פה כדי להרגיע אתכם מעט ולהפוך את תהליך הרכישה לקל הרבה יותר.

ממש כמו קניית ביטקוין גם מכירת ביטקוין הוא תהליך קל במיוחד כאשר ישנם מספר חלופות לביצוע ההליך, בין הפרמטרים הנלקחים בעת מכירת ביטקוין הוא – הרצון להשיג את המחיר הטוב ביותר אותו אנו יכולים לקבל על המטבע, העברת תשלום בפלטפורמות שונות וגם למרחק מן הקונה יש חשיבות לא פחות.

מכירת ביטקוין – מה הם השיטות הנפוצות ביותר?

כאשר אנחנו מדברים על מכירת ביטקוין אנו יכולים לראות מספר אפשרויות שונות בהם נוכל למכור את הביטקוין שלנו. בין הדרכים הפופולריות ביותר:

למכור לאדם פרטי  – הדרך "הזולה" ביותר לדעת רבים

כאשר אנחנו מדברים על מכירת ביטקוין לאדם פרטי אנו מדברים על מכירה ללא מתווכים כלל, לרוב אנו נמצא את הקונים הפוטנציאלים למכירה לאדם פרטי דרך קבוצות ייעודיות – אלו יכולות להיות בפייסבוק, טלגרם, וואצאפ ואפילו פורומים נישתיים בתחום הביטקוין.

מכירה לאדם פרטי תתבצע אך ורק פנים אל פנים ובמקום ציבורי, כך תוכלו לראות מי האדם שעומד מולכם, האם יש לו את הכסף הנדרש על מנת להעביר לכם על הרכישה וכך גם תוכלו להעביר את המטבעות בסנכרון מדויק יחד ובהרמוניה מושלמת.

עמלות במכירת ביטקוין משתנות בהתאם לביקוש בשוק, לפעמים נוכל למכור בשער הנוכחי פלוס עמלה ולעיתים בשער הנוכחי מינוס עמלה. הכל עניין של טיימינג.

למכור מהר, למכור עכשיו – מכירה לחלפני ביטקוין

כאשר אנחנו מדברים על מכירה לחלפני ביטקוין אנו מדברים על האפשרות "המהירה ביותר" לשם מכירת מטבעות. בישראל ניתן לראות מספר רב של חלפנים אשר מעוניינים לקנות ממכם את הביטקוין שלכם כאשר האינטרס שלהם הוא לקנות אותו בשער נמוך ככל האפשר(כך שיוכלו למכור אותו שוב ולהרוויח…).

תשלום של חלפנים לרוב נעשה פנים מול פנים במזומן או לחילופין ישירות לחשבון הבנק שלכם או אחד מאפליקציות התשלומים. כיום בין החלפנים הפופולרים השכיחים ביותר אנו רואים את חברת Bits Of Gold ואת חברת Bitin.

שתי החברות ידועות כחברות חלפנות אמינות, מאורגנות ובעלות מוניטין רב, את תהליך המכירה יש לתאם מראש באפליקציה יחד עם "אופן התמורה" או במילים פשוטות מה היינו רוצים להרוויח עבור אותם מטבעות.

לרוב קניית ביטקוין מחלפנים ידועות כפעולות יקרות יחסית אשר לרוב מתבססות על גבי השער הנוכחי מינוס מספר אחוזים.

מכירה דרך הבורסה – הדרך האיטית ביותר אך גם הבטוחה

למעשה מוכרים כמעט הכל דרך הבורסה. כאשר אנחנו מוכרים דרך הבורסה אנו מדברים על שיטה איטית יותר משאר השיטות אך מדובר בשיטה הבטוחה ביותר ואף זולה משמעותית משיטת "חלפני הביטקוין".

כאשר אנחנו מדברים על מכירת ביטקוין דרך הבורסה אנו צריכים לבצע הפקדה של כספי הביטקוין אותם אנו רוצים למכור לבורסת Bit2C ולאחר מכן למשוך את כספי הפיאט לחשבון פרטי בצירוף עמלה אשר מגיעה בדרך כלל לסביבות ה 60 ש"ח.

שימוש בBit2C מותנה בהרשמה ומכירת הביטקוין נעשית אל מול קונה פוטנציאלי בבורסה. אחד הדברים החשובים אשר עלינו לשים לב בעת מכירת ביטקוין בבורסה הוא שער הביטקויןב עת המכירה. כמו כן, קחו בחשבון שאנשים אשר ירצו לקנות ממכם יחפשו לקנות במחיר מעט נמוך מן מחיר השער הנוכחי של ביטקוין.

תהליך מכירת ביטקוין היא מלאכת מחשבת של ממש יחד עם זאת אם עושים את הכל בצורה נכונה, אין שום סיבה שיהיו טעויות. בהצלחה!

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
ארנקי החומרה של לדג׳ר (Ledger) מאפשרים פתרון יעיל נגד תקיפות הסייבר וגנבות פיזיות של הכסף שלכם. הארנק משלב בין פתרונות תוכנה מבוססי IT עם רכיבי חומרה פיזיים. בכתבה זאת אנחנו נסקור עבורכם את מוצרי החברה
מסחר במטבעות קריפטו רובו מתנהל במסחר אלגוריתמי. בעבר רובוטים של מסחר אוטומטי היו יקרים ודרשו ידע טכני, אבל עם הזמן הכלים הללו הפכו ליותר נגישים. בכתבה זאת אנחנו נעסוק בסיכונים שבמסחר האוטומטי
פרוטוקול בלוקצ׳יין של NEAR נוצר על מנת להקל על מפתחים והוא מספק גם ארנק תוכנה ואסימון משלו. מה צריך כדי לפתוח חשבון? המידע המלא בכתבה
עיבוד תשואות הינו הפרקטיקה של החזקה או השאלת נכסי קריפטו על מנת לייצר תשואות גבוהות או תגמולים בצורת מטבע קריפטו נוסף. מה הן הפרוטוקולים הפופולאריים ומה הסיכונים – הכל בכתבה שהכנו