Ledger - Crypto Beginners Pack

קורס מסחר למתחילים

bitcoin
Bitcoin (BTC) 123,441.46 1.26%
ethereum
Ethereum (ETH) 8,939.43 1.88%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 1,327.39 3.40%
tether
Tether (USDT) 3.27 0.08%
cardano
Cardano (ADA) 5.73 1.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1.25 8.51%
xrp
XRP (XRP) 3.25 2.18%
polkadot-new
Polkadot (DOT) 83.02 5.40%
usd-coin
USD Coin (USDC) 3.27 0.03%
uniswap
Uniswap (UNI) 88.88 0.16%

ארנק ג'קס

לא פשוט לבחור ארנק דיגיטלי מבין מאות הארנקים הקיימים כיום בשוק, במיוחד כשעדיין לא מנוסים. לחצו עכשיו ובואו להכיר את ארנק ג'קס.

תוכן עניינים

לא פשוט לבחור ארנק דיגיטלי מבין מאות הארנקים הקיימים כיום בשוק, במיוחד כשעדיין לא מנוסים. מחפשים ארנק שהוא לא רק מאובטח ושומר על הכסף הדיגיטלי שלכם מוגן היטב, אלא גם נוח לשימוש, מגוון מבחינת סוגי המטבעות שהוא יכול לשמור, ונגיש.

ארנק ג'קס / jaxx wallet הוא כל אלה ועוד. מדובר בארנק פופולרי לאנשים שמתחילים את צעדיהם בתחום. הוא נוח לשימוש ונגיש ממכשירים שונים: iOS, אנדרואיד ומחשבי מק, ווינדוס ולינוקס. קיים אפילו תוסף מיוחד לדפדפן כרום.

בנוסף, אפשר לאחסן בארנק עשרות סוגים של מטבעות וירטואליים: חוץ מביטקוין, גם ביטקוין קאש, לייטקוין, את'ריום, דאש וריפל, ורבים אחרים. הארנק מתעדכן באופן תדיר ונוספים לו באופן אוטומטי סוגי מטבעות חדשים.

מי המציא את ארנק ג'קס?

ארנק ג'קס / jaxx wallet נוצר לראשונה בשנת 2014 על ידי חברת בלוקצ'יין קנדית בשם Decentral. החברה הוקמה על ידי אנתוני דיאוריו, שהיה אחד מהמפתחים של רשת האת'ריום. החברה מהווה עד היום בית גידול לטכנולוגיות הקשורות לבלוקצ'יין וליזמות באופן כללי. בראש כל השירותים שהומצאו שם, עומד ארנק ג'קס.

יתרונות ארנק ג'קס / jaxx wallet

קודם כל, מדובר במטבע שתוכנן מראש להיות פשוט וקל לשימוש. הוא בעל ממשק ידידותי למשתמש, בלי שיהיה צורך להיות בעל כושר טכני מיוחד. גם משתמשים חדשים יכולים לבצע בקלות פעולות רבות, למשל לגבות, לסרוק בקוד QR, לשנות הגדרות ראשוניות ולהחליף בין מטבעות. יש אפילו כפתור עם הסבר ליד האפשרויות המוצעות בארנק.

שנית, מדובר במטבע ורסטילי ומגוון. ארנק ג'קס תומך בעשרות סוגים של מטבעות דיגיטליים, וגם בעשרות סוגי מטבעות פיאט (כסף פיזי, כמו דולר, יין ויורו). את המטבעות ניתן להמיר בתוך הארנק עצמו, בלי צורך לגשת לבורסה למטבעות דיגיטליים, כמו בינאנס. בנוסף, הוא תומך בכל הפלטפורמות הפופולריות ביותר היום, כמו אנדרואיד, לינוקס, מק ו-ווינדוס.

שלישית, אפשר לגבות בקלות את המידע על הארנק בזכות Masterseed. מדובר ב-12 מילים שמאפשרות למשתמש להשאיר את המפתחות הפרטיים שלו אצלו ולא בארנק. אז אם קרה משהו למכשיר שעליו התקנתם את הארנק? לא נורא. יש פתרון.

רביעית, ארנק ג'קס שומר על פרטיות המשתמשים שלו, ולא דורש לספק במהלך ההרשמה שום מידע אישי, כולל אי-מייל.

מה עוד צריך לדעת על ארנק ג'קס?

חשוב לזכור, כי למרות שמדובר בארנק נוח מאוד שמשתמש בטכנולוגיה מתקדמת, זהו ארנק חם, שמחובר לאינטרנט וחשוף לפריצות. לכן, לא כדאי לשמור על הארנק סכומי כסף גבוהים.

עוד דבר שצריך לדעת הוא שכשליש מהקוד של הארנק הוא סגור. הדבר נעשה כדי להגן על הקניין הרוחני של המפתחים, וכדי למנוע מהמתחרים שלהם להשתמש בקוד שפיתחו. בנוסף לכך, ג'קס נפרצה בעבר. שני אלה עלולים להעלות חשש מסוים בקשר לאמצעי האבטחה שהחברה משתמשת בהם.

 

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
הבלוקצ'יין החל לממש את הייעוד הכה משמעותי וכעת הוא ממשיך בהתקדמות המטאורית הגלובלית ובשל כך מושקים קורסים רבים לטכנולוגיית בלוצקיין.
ארנק קוד פתוח שנוסד בשנת 2017 במטרה להפוך אותו לקל וידידותי למשתמשי אייפון. רוצים להכיר את כל היתרונות של ארנק בלו? לחצו עכשיו לפרטים
וורג' (Verge) הוא מטבע דיגיטלי קריפטוגרפי, ששם לעצמו את האנונימיות כערך עליון, ומאפשר לבצע העברות אנונימיות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין.
 נאו (NEO), הוא שמו של פרויקט קוד פתוח שמופעל ללא כוונות רווח ומטרתו העיקרית היא שימוש בבלוקצ'יין על מנת לייצר נכסים וזהויות דיגיטליים.