קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

חדשות

כניסת אמזון לשוק הקריפטוגרפיה עשויה לשנות את כללי המשחק

האפשרות שאמזון עתידה לקבל תשלום בביטקויין – כבר בסוף השנה, לפי דיווחים מסוימים, הביאה להאמרה במחירו של הביטקויין לשיא של שלושה חודשים – 42000 אלף דולר. ישנן אפילו שמועות שענקית האינטרנט עשוייה לפתח מטבע משל עצמה, או לקבל מטבעות אלטרנטיביים דוגמת את'ריום.

המשך קריאה

את׳ריום לונדון – מה היא המשמעות של פיצול הקוד

ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.

המשך קריאה

קרן ביטקוין לעשירים בלבד? ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מתכנן לשנות את חוקי המשחק בקריפטו

לפי הדיווחים האחרונים באתר חדשות הקריפטו קוינדסק (CoinDesk), מסתמן כי בג'יי.פי. מורגן צ'ייס, אחת מחברות הבנקאות הגדולות ביותר בארצות הברית, מתכוונים להשיק קרן השקעות בביטקוין עבור הלקוחות הגדולים ביותר שלהם

המשך קריאה

תמונה שווה אלף מילים? אילון מאסק משגע את קהילת הקריפטו

היזם הידוע איילון מאסק, מייסד טסלה SpaceX ועוד מיזמים בולטים אחרים, החליף לאחרונה את תמונת הפרופיל שלו ברשת החברתית טוויטר. לכאורה פעילות סתמית שגולשים רבים מבצעים מדי יום, אך לא אם אתה אילון מאסק, אחד האנשים העשירים בעולם ודמות מפתח בקהילת הקריפטו. בשינוי תמונה, גרם היזם הקנדי-אמריקאי לשינוי חד בין לילה בערך המטבע דודג' קוין.

המשך קריאה