קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
קרן ביטקוין לעשירים בלבד? ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מתכנן לשנות את חוקי המשחק בקריפטו

קרן ביטקוין לעשירים בלבד? ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מתכנן לשנות את חוקי המשחק בקריפטו

לפי הדיווחים האחרונים באתר חדשות הקריפטו קוינדסק (CoinDesk), מסתמן כי בג'יי.פי. מורגן צ'ייס, אחת מחברות הבנקאות הגדולות ביותר בארצות הברית, מתכוונים להשיק קרן השקעות בביטקוין עבור הלקוחות הגדולים ביותר שלהם

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

לפי הדיווחים האחרונים באתר חדשות הקריפטו קוינדסק (CoinDesk), מסתמן כי בג'יי.פי. מורגן צ'ייס, אחת מחברות הבנקאות הגדולות ביותר בארצות הברית, מתכוונים להשיק קרן השקעות בביטקוין עבור הלקוחות הגדולים ביותר שלהם. הקרן צפויה לפעול בניהול אקטיבי של הבנק ולהתמקד אך ורק בשוק הקריפטו ובביטקוין. צעד זה של ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מפתיע במיוחד בהתחשב באמרתו של מנכ"ל הבנק מלפני ארבע שנים, ג'יימי דיימון, אשר הצהיר כי הביטקוין הינו "הונאה מסוכנת".

החברה האמריקאית NYDIG צפויה על פי הפרסומים לפעול כספקית שירותי המשמורת של הקרן. נראה שג'יי.פיי. מורגן צ'ייס נגררים אל תוך זירת הביטקוין והקריפטו על ידי הבנק מורגן סטנלי המתחרה, אשר הקדים את המועד והכריז כבר בתחילת השנה על האפשרות להיכנס לקרנות השקעה בביטקוין דרכו.

נראה שבינתיים ג'יי.פי. מורגן צ'ייס לא מגיבה באופן רשמי לדיווח, על אף שמסתמן כי קרן הביטקוין שלה נמצאת כעת בשלבי הכנה סופיים וצפויה לפעול כבר בקיץ הקרוב. פעילות זו מתחברת למגמות העלייה של הביטקוין ומטבעות הקריפטו הגדולים לאחרונה, הממתנים את מגמות הירידה הדרסטיות מוקדם יותר שנרשמו למטבע הקריפטו החזק בעולם. כזכור, באפריל השנה הביטקוין זינק בלא פחות מ- 85%, כאשר שוויו היה קצת פחות מ- 65 אלף דולרים. ככלל, שוויו של שוק הקריפטו נעמד בכ- 2 טריליון דולק באפריל השנה.

הזינוק המטאורי של 195% בששת החודשים האחרונים של קרן הביטקוין גרייסקייל (GBTC), קרן מטבעות הקריפטו הגדולה בעולם, מצביעה גם היא על הפופולריות המתעצמת של שוק הקריפטו העולמי. שווי השוק של גרייסקייל עומד כיום על יותר מ- 455 מיליארד דולר. בנוסף, היום נרשמה עלייה בערכו של הביטקוין בכ- 11.6% וכעת שוויו עומד על 53,679 דולרים אמריקאים.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו