קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
קרן ביטקוין לעשירים בלבד? ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מתכנן לשנות את חוקי המשחק בקריפטו

קרן ביטקוין לעשירים בלבד? ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מתכנן לשנות את חוקי המשחק בקריפטו

לפי הדיווחים האחרונים באתר חדשות הקריפטו קוינדסק (CoinDesk), מסתמן כי בג'יי.פי. מורגן צ'ייס, אחת מחברות הבנקאות הגדולות ביותר בארצות הברית, מתכוונים להשיק קרן השקעות בביטקוין עבור הלקוחות הגדולים ביותר שלהם

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

לפי הדיווחים האחרונים באתר חדשות הקריפטו קוינדסק (CoinDesk), מסתמן כי בג'יי.פי. מורגן צ'ייס, אחת מחברות הבנקאות הגדולות ביותר בארצות הברית, מתכוונים להשיק קרן השקעות בביטקוין עבור הלקוחות הגדולים ביותר שלהם. הקרן צפויה לפעול בניהול אקטיבי של הבנק ולהתמקד אך ורק בשוק הקריפטו ובביטקוין. צעד זה של ג'יי.פי. מורגן צ'ייס מפתיע במיוחד בהתחשב באמרתו של מנכ"ל הבנק מלפני ארבע שנים, ג'יימי דיימון, אשר הצהיר כי הביטקוין הינו "הונאה מסוכנת".

החברה האמריקאית NYDIG צפויה על פי הפרסומים לפעול כספקית שירותי המשמורת של הקרן. נראה שג'יי.פיי. מורגן צ'ייס נגררים אל תוך זירת הביטקוין והקריפטו על ידי הבנק מורגן סטנלי המתחרה, אשר הקדים את המועד והכריז כבר בתחילת השנה על האפשרות להיכנס לקרנות השקעה בביטקוין דרכו.

נראה שבינתיים ג'יי.פי. מורגן צ'ייס לא מגיבה באופן רשמי לדיווח, על אף שמסתמן כי קרן הביטקוין שלה נמצאת כעת בשלבי הכנה סופיים וצפויה לפעול כבר בקיץ הקרוב. פעילות זו מתחברת למגמות העלייה של הביטקוין ומטבעות הקריפטו הגדולים לאחרונה, הממתנים את מגמות הירידה הדרסטיות מוקדם יותר שנרשמו למטבע הקריפטו החזק בעולם. כזכור, באפריל השנה הביטקוין זינק בלא פחות מ- 85%, כאשר שוויו היה קצת פחות מ- 65 אלף דולרים. ככלל, שוויו של שוק הקריפטו נעמד בכ- 2 טריליון דולק באפריל השנה.

הזינוק המטאורי של 195% בששת החודשים האחרונים של קרן הביטקוין גרייסקייל (GBTC), קרן מטבעות הקריפטו הגדולה בעולם, מצביעה גם היא על הפופולריות המתעצמת של שוק הקריפטו העולמי. שווי השוק של גרייסקייל עומד כיום על יותר מ- 455 מיליארד דולר. בנוסף, היום נרשמה עלייה בערכו של הביטקוין בכ- 11.6% וכעת שוויו עומד על 53,679 דולרים אמריקאים.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
ממשלת אוקרינה פנה אל העולם הגדול וביקשה מכל האנשים שרוצים לתמוך במאבק שלה נגד רוסיה להירתם ולתרום מטבעות דיגיטליות. תוך כמה ימים הממשלה גייסה יותר מ-42 מיליון דולר בתרומות של מטבעות קריפטו. כל הפרטים על הגיוס
הרבה ישראלים נרתמים למלחמה המתרחשת באוקרינה ורוצים לעזור ולתרום בכל דרך אפשרית. לפני כמה ימים הממשל האוקריני פנה לכל מחזיקי הקריפטו בעולם וביקשו לתמוך במאבק האוקריני באמצעות תרומה במטבעות קריפטו. בסמוך לזה גורמים זדוניים התחילו להפיץ נכסים דיגיטליים ומטבעות שלכאורה נועדו לתמיכה באוקרינה, אבל בעצם מדובר בסקאם ויכול לעלות לכם ביוקר. כך תשמרו על הכסף הדיגיטלי שלכם.
ארנקי החומרה של לדג׳ר (Ledger) מאפשרים פתרון יעיל נגד תקיפות הסייבר וגנבות פיזיות של הכסף שלכם. הארנק משלב בין פתרונות תוכנה מבוססי IT עם רכיבי חומרה פיזיים. בכתבה זאת אנחנו נסקור עבורכם את מוצרי החברה