קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
איך פותחים ארנק ביטקוין: פתיחת ארנק ביטקוין שלב אחרי שלב

איך פותחים ארנק ביטקוין: פתיחת ארנק ביטקוין שלב אחרי שלב

איך פותחים ארנק ביטקויין? למה חשוב לב וממה חשוב להיזהר. לחצו עכשיו וקבלו את כל הפרטים החשובים לפתיחת ארנק ביטקווין והתחילו להרוויח.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

בתקופה האחרונה זה נדמה שלא משנה איפה אנחנו נמצאים אנו שומעים על השקעה במטבעות וירטואלים כלל וביטקוין בפרט. הביטקוין הוא למעשה המטבע הדיגיטלי הראשון שהונפק בעולם אשר למעשה חרט על דגלו פריצת דרך ואמירה חדשה בכלכלה העולמית.

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם מעוניינים לרכוש את מטבעות הביטקוין הראשונות שלכם, לפני שאתם עושים זאת עליכם לעבור מספר שלבים – פתיחת ארנק ביטקוין הוא אחד מהם. אז איך עושים זאת?

איך פותחים ארנק ביטקוין: זה הזמן להתחיל מהארנק הנכון

אם נשוטט באינטרנט נגלה למעשה שיש למעלה ממאות ארנקים וירטואלים שונים, כל אדם שתפגשו בדרך יגיד לכם שהארנק שלו הוא הארנק הטוב ביותר – ממש כמו הריב על הספר, הקוסמטיקאית והמסעדה הקבועה. למעשה, רובן עושות את אותן פעולות פשוטות ומרכזיות – העברה, איחסון וקבלה של מטבעות ביטקוין.

עם זאת, כאשר אנחנו בוחרים ארנק ביטקוין עלינו לשים דגש על מספר דברים:

  • סוג הארנק – לא כל הארנקים הדיגיטליים תומכים בכלל המטבעות, בדקו לפני שאתם מתחברים אל אותו ארנק שהוא תומך במטבעות איתם אתם רוצים לעבוד. ארנקים רבים מגבילים את עצמם לסוג אחד של מטבעות ואילו אחרים מאפשרים לכם סחר כמעט מלא.
  • תשלום עמלות – כמו שהבנק יודע לגבות מכם עמלות שונות, כך גם הארנק הוירטואלי. לכן עליכם לבדוק מה הם העמלות אותם אתם משלמים במקרה של העברה, קבלה ואפילו אחסון של כסף.
  • Seed – למעשה מדובר באחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת ארנק וירטואלי. סיד הוא בעצם רצף מילים אשר ניתן באמצעות אלגוריתם לשחזר את המפתח הפרטי שלנו. המפתח הפרטי שלנו הוא הקוד שבאמצעותו אנו שולטים בכסף שלנו בארנק. כל אדם אשר מחזיק במפתח הפרטי שלכם יכול להשתמש בכסף הביטקוין שלכם ולמעשה לעשות בו כרצונו.
    כאשר אתם בוחרים ארנק וירטואלי ודאו שאותה חברה לא מאחסנת את פרטי הסיד בשרתים שלהם, אחרת במקרים של פריצה לשרתים תוכלו למצוא את הפרטים שלכם מתפרסמים ואתכם נשארים ללא פרוטה.

אז איך פותחים ארנק?

פתיחת ארנק היא פעולה פשוטה במיוחד, כמו שכבר ציינו לפני – ישנם מספר פעולות ודברים אותם תצטרכו לבדוק טרם תפתחו את הארנק הוירטואלי הראשון שלכם.

במקרה הזה אנו נתייחס לפתיחת ארנק חדש על גבי הסמארטפון שלכם – למעשה הפעולה היחידה שעליכם לעשות היא להיכנס לאפסטור או לגוגל פליי ולחפש אודות אפליקציית ארנק וירטואלי(חיפוש קטן בגוגל יעזור לכם למצוא את הארנק שמתאים עבורכם).

לאחר התקנת הארנק תועברו אל מסך גיבוי בו האפליקציה תציג בפניכם את הפרטים שלכם – מפתח פרטי, מפתח ציבורי וסיד. רשמו את הסיד שלכם בצד כך שתוכלו לגשת אליו מתי שתרצו – לא באופן וירטואלי בשום צורה!

בהנחה ותרצו בעתיד לשחזר את הארנק שלכם קוד הסיד הוא זה שיציל אתכם.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
ממשלת אוקרינה פנה אל העולם הגדול וביקשה מכל האנשים שרוצים לתמוך במאבק שלה נגד רוסיה להירתם ולתרום מטבעות דיגיטליות. תוך כמה ימים הממשלה גייסה יותר מ-42 מיליון דולר בתרומות של מטבעות קריפטו. כל הפרטים על הגיוס
הרבה ישראלים נרתמים למלחמה המתרחשת באוקרינה ורוצים לעזור ולתרום בכל דרך אפשרית. לפני כמה ימים הממשל האוקריני פנה לכל מחזיקי הקריפטו בעולם וביקשו לתמוך במאבק האוקריני באמצעות תרומה במטבעות קריפטו. בסמוך לזה גורמים זדוניים התחילו להפיץ נכסים דיגיטליים ומטבעות שלכאורה נועדו לתמיכה באוקרינה, אבל בעצם מדובר בסקאם ויכול לעלות לכם ביוקר. כך תשמרו על הכסף הדיגיטלי שלכם.
ארנקי החומרה של לדג׳ר (Ledger) מאפשרים פתרון יעיל נגד תקיפות הסייבר וגנבות פיזיות של הכסף שלכם. הארנק משלב בין פתרונות תוכנה מבוססי IT עם רכיבי חומרה פיזיים. בכתבה זאת אנחנו נסקור עבורכם את מוצרי החברה