Ledger - Crypto Beginners Pack

קורס מסחר למתחילים

bitcoin
Bitcoin (BTC) 123,441.46 1.26%
ethereum
Ethereum (ETH) 8,939.43 1.88%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 1,327.39 3.40%
tether
Tether (USDT) 3.27 0.08%
cardano
Cardano (ADA) 5.73 1.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1.25 8.51%
xrp
XRP (XRP) 3.25 2.18%
polkadot-new
Polkadot (DOT) 83.02 5.40%
usd-coin
USD Coin (USDC) 3.27 0.03%
uniswap
Uniswap (UNI) 88.88 0.16%

איך פותחים ארנק ביטקוין: פתיחת ארנק ביטקוין שלב אחרי שלב

איך פותחים ארנק ביטקויין? למה חשוב לב וממה חשוב להיזהר. לחצו עכשיו וקבלו את כל הפרטים החשובים לפתיחת ארנק ביטקווין והתחילו להרוויח.

תוכן עניינים

בתקופה האחרונה זה נדמה שלא משנה איפה אנחנו נמצאים אנו שומעים על השקעה במטבעות וירטואלים כלל וביטקוין בפרט. הביטקוין הוא למעשה המטבע הדיגיטלי הראשון שהונפק בעולם אשר למעשה חרט על דגלו פריצת דרך ואמירה חדשה בכלכלה העולמית.

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם מעוניינים לרכוש את מטבעות הביטקוין הראשונות שלכם, לפני שאתם עושים זאת עליכם לעבור מספר שלבים – פתיחת ארנק ביטקוין הוא אחד מהם. אז איך עושים זאת?

איך פותחים ארנק ביטקוין: זה הזמן להתחיל מהארנק הנכון

אם נשוטט באינטרנט נגלה למעשה שיש למעלה ממאות ארנקים וירטואלים שונים, כל אדם שתפגשו בדרך יגיד לכם שהארנק שלו הוא הארנק הטוב ביותר – ממש כמו הריב על הספר, הקוסמטיקאית והמסעדה הקבועה. למעשה, רובן עושות את אותן פעולות פשוטות ומרכזיות – העברה, איחסון וקבלה של מטבעות ביטקוין.

עם זאת, כאשר אנחנו בוחרים ארנק ביטקוין עלינו לשים דגש על מספר דברים:

  • סוג הארנק – לא כל הארנקים הדיגיטליים תומכים בכלל המטבעות, בדקו לפני שאתם מתחברים אל אותו ארנק שהוא תומך במטבעות איתם אתם רוצים לעבוד. ארנקים רבים מגבילים את עצמם לסוג אחד של מטבעות ואילו אחרים מאפשרים לכם סחר כמעט מלא.
  • תשלום עמלות – כמו שהבנק יודע לגבות מכם עמלות שונות, כך גם הארנק הוירטואלי. לכן עליכם לבדוק מה הם העמלות אותם אתם משלמים במקרה של העברה, קבלה ואפילו אחסון של כסף.
  • Seed – למעשה מדובר באחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת ארנק וירטואלי. סיד הוא בעצם רצף מילים אשר ניתן באמצעות אלגוריתם לשחזר את המפתח הפרטי שלנו. המפתח הפרטי שלנו הוא הקוד שבאמצעותו אנו שולטים בכסף שלנו בארנק. כל אדם אשר מחזיק במפתח הפרטי שלכם יכול להשתמש בכסף הביטקוין שלכם ולמעשה לעשות בו כרצונו.
    כאשר אתם בוחרים ארנק וירטואלי ודאו שאותה חברה לא מאחסנת את פרטי הסיד בשרתים שלהם, אחרת במקרים של פריצה לשרתים תוכלו למצוא את הפרטים שלכם מתפרסמים ואתכם נשארים ללא פרוטה.

אז איך פותחים ארנק?

פתיחת ארנק היא פעולה פשוטה במיוחד, כמו שכבר ציינו לפני – ישנם מספר פעולות ודברים אותם תצטרכו לבדוק טרם תפתחו את הארנק הוירטואלי הראשון שלכם.

במקרה הזה אנו נתייחס לפתיחת ארנק חדש על גבי הסמארטפון שלכם – למעשה הפעולה היחידה שעליכם לעשות היא להיכנס לאפסטור או לגוגל פליי ולחפש אודות אפליקציית ארנק וירטואלי(חיפוש קטן בגוגל יעזור לכם למצוא את הארנק שמתאים עבורכם).

לאחר התקנת הארנק תועברו אל מסך גיבוי בו האפליקציה תציג בפניכם את הפרטים שלכם – מפתח פרטי, מפתח ציבורי וסיד. רשמו את הסיד שלכם בצד כך שתוכלו לגשת אליו מתי שתרצו – לא באופן וירטואלי בשום צורה!

בהנחה ותרצו בעתיד לשחזר את הארנק שלכם קוד הסיד הוא זה שיציל אתכם.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
הבלוקצ'יין החל לממש את הייעוד הכה משמעותי וכעת הוא ממשיך בהתקדמות המטאורית הגלובלית ובשל כך מושקים קורסים רבים לטכנולוגיית בלוצקיין.
ארנק קוד פתוח שנוסד בשנת 2017 במטרה להפוך אותו לקל וידידותי למשתמשי אייפון. רוצים להכיר את כל היתרונות של ארנק בלו? לחצו עכשיו לפרטים
וורג' (Verge) הוא מטבע דיגיטלי קריפטוגרפי, ששם לעצמו את האנונימיות כערך עליון, ומאפשר לבצע העברות אנונימיות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין.
 נאו (NEO), הוא שמו של פרויקט קוד פתוח שמופעל ללא כוונות רווח ומטרתו העיקרית היא שימוש בבלוקצ'יין על מנת לייצר נכסים וזהויות דיגיטליים.