Ledger - Crypto Beginners Pack

קורס מסחר למתחילים

bitcoin
Bitcoin (BTC) 123,441.46 1.26%
ethereum
Ethereum (ETH) 8,939.43 1.88%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 1,327.39 3.40%
tether
Tether (USDT) 3.27 0.08%
cardano
Cardano (ADA) 5.73 1.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1.25 8.51%
xrp
XRP (XRP) 3.25 2.18%
polkadot-new
Polkadot (DOT) 83.02 5.40%
usd-coin
USD Coin (USDC) 3.27 0.03%
uniswap
Uniswap (UNI) 88.88 0.16%

למה להשקיע בביטקוין

למה כדי להשקיע בביטקויין? האם זה באמת משתלם ומה צריך לדעת לפני שרוכשים מטבעות דיגיטליים. לחצו עכשיו לכל התשובות לשאלה למה להשקיע בביטקויין

תוכן עניינים

אחד החיפושים הפופולרים ביותר בגוגל ישראל בשנתיים האחרונות הוא – "למה להשקיע בביטקוין?", מה שנראה כמו טרנד אופנתי הפך לאחד אפיקי ההשקעה המובילים ביותר בעולם.

שוק הקריפטו נאמד כיום בסביבות 600 מיליארד דולר, יחד איתו מגיעה טכנולוגיה חדשנית ובלתי מתפשרת שיש הסבורים שהולכת לשנות את דפוסי התשלום הרגילים איתם אנו משתמשים.

שנת 2020 הייתה השנה של ביטקוין כאשר התשואה השנתית שלו נאמדה על 170%. כמו כן חלה עלייה מתמדת במספר האנשים אשר פותחים ארנק וירטואלי לשם רכישת ביטקוין.

אם הגעתם לפה סביר להניח שגם אתם רוצים לנגוס מעט מהעוגה, אך לפני שאתם מתחילים תנו לשתף אתכם במספר טיפים שיהפכו את חווית ההשקעה שלכם לבטוחה הרבה יותר.

הבטיחו לכם תשואות גבוהות? תחשבו פעמיים.

כנראה שלא אחת נתפסו עיניכם באחת מפרסומות הביטקוין המדברות על תשואה גבוהה במינימום זמן. לפני שאתם מתחילים להשקיע את מיטב כספכם באחת הפרסומות המבטיחות תשואה צברו מעט ניסיון וידע.

בין אם זו ההשקעה הראשונה שלכם או אחת מיני רבים, אחד הכללים החשובים ביותר בעולם ההשקעות הוא שאין מתנות חינם. אם מישהו "פיצח מחדש" את עולם ההשקעות ומבטיח לכם תשואות גבוהות מדי זה אמור להדליק אצלכם נורת אזהרה.

סביר להניח שאותו ארגון המבטיח את אותם תשואות הוא לא "ארגון ידידי צה ל", אלא ארגון רווחי שיש מאחוריו מלאכת מחשבת של ממש. חשבו על זה רגע, למה שמישהו יחליט להעביר לכם את כל הידע שצבר בתחום בשביל כמה שקלים?

תנודתיות גבוהה במיוחד

אין ספק שתהליך רכישת ביטקוין או כל מטבע וירטואלי אחר הופך להיות קל יותר מיום ליום, כל אדם שרוצה להיכנס אל עולם הקריפטו יכול לעשות זאת.

אך יחד עם זאת עלינו להבין ששוק הקריפטו נמצא עדיין בתהליך התהוות מאחר והוא קיים קרוב ל12 שנים, בהתאם לזאת ניתן לראות תנודתיות גבוהה במיוחד.

לפני שאנחנו מתחילים לסחור עלינו להבין מה היא אסטרטגיית ההשקעה שלנו – האם אנחנו מתכננים השקעה לטווח הארוך, לטווח הקצר – ובהתאם לכך לעשות מחקר שוק, לבדוק אודות המטבע, מה הדעה הרווחת עליו בשוק, מה הדעה על הצוות המפתח ועוד.

אתם יכולים לעשות זאת לבד, אך לגמרי רצוי שתעשו זאת יחד עם ליווי בפועל.

אני חייב להבין אחת ולתמיד – למה אנשים רוצים לסחור בביטקוין?

אם הגעתם לפה סביר להניח שזו לא הפעם הראשונה שאתם שומעים על ביטקוין, יכול להיות שכבר רציתם להשקיע בעבר ולא היה לכם מספיק זמן, הון נדרש או אפילו הבנה בסיסית של הדברים.

יש סיבה מאוד ברורה לפיה אנשים רבים רוצים להחזיק בביטקוין, בשנת 2008 הביטקוין הונפק ב0.008$, היום הוא נסחר קרוב ל25000$ לביטקוין אחד בודד! (נכון לינואר 21).

אל תמהרו לעבוד עם כל אחד, חפשו נתונים בשטח

כמו שכבר אמרנו בהתחלה, אתם תקבלו אינספור הצעות, כאלו שנשמעות אטרקטיביות יותר וכאלו שאתם תתפסו את הראש ולא תבינו מה זה כל ה"טררם" סביב הביטקוין.

השוק הוא שוק יחסית חדיש, בהתאם לכך אנחנו רואים קבוצות, חברות וארגונים שנפתחים כל יום ומציעים את שירותיהם כחברות מקצועיות בתחום. עלינו להבין שרוב זירות המסחר ופלטפורמות ההשקעה מנוהלות ופועלות ללא שום פיקוח, אבל זה לא נתון שאמור להדאיג אתכם – לא אם אתם עושים את זה נכון.

ניתן למצוא גופי מסחר בעלי פיקוח ורגולציה אשר צברו לעצמם ידע רב ומוניטין בעולם המטבעות הדיגיטליים. אל תמהרו לעבוד עם כל אחד, תשאלו, תקראו, תעשו את מחקר השוק הקטן שלכם ורק אז תחליטו אם זו ההשקעה הטובה ביותר בשבילכם.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
הבלוקצ'יין החל לממש את הייעוד הכה משמעותי וכעת הוא ממשיך בהתקדמות המטאורית הגלובלית ובשל כך מושקים קורסים רבים לטכנולוגיית בלוצקיין.
ארנק קוד פתוח שנוסד בשנת 2017 במטרה להפוך אותו לקל וידידותי למשתמשי אייפון. רוצים להכיר את כל היתרונות של ארנק בלו? לחצו עכשיו לפרטים
וורג' (Verge) הוא מטבע דיגיטלי קריפטוגרפי, ששם לעצמו את האנונימיות כערך עליון, ומאפשר לבצע העברות אנונימיות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין.
 נאו (NEO), הוא שמו של פרויקט קוד פתוח שמופעל ללא כוונות רווח ומטרתו העיקרית היא שימוש בבלוקצ'יין על מנת לייצר נכסים וזהויות דיגיטליים.