קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
כספומט ביטקוין: לא צריך לשבור את הראש כדי לקנות ביטקוין

כספומט ביטקוין: לא צריך לשבור את הראש כדי לקנות ביטקוין

מטבע הביטקוין מוצא את עצמו בעלייה מתמדת שנה אחרי שנה, מה שגורם לאנשים רבים לרצות גם הם להצטרף לחגיגה ולסחור במטבעות וירטואלים. כמו כן, עסקים רבים וחברות נותנות את האפשרות להעביר ולקבל תשלומים באמצעות המטבע המבוזר. אולי אנו זוכים לראות את האמירה האחרונה בתחום המטבעות?

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

מטבע הביטקוין מוצא את עצמו בעלייה מתמדת שנה אחרי שנה, מה שגורם לאנשים רבים לרצות גם הם להצטרף לחגיגה ולסחור במטבעות וירטואלים. כמו כן, עסקים רבים וחברות נותנות את האפשרות להעביר ולקבל תשלומים באמצעות המטבע המבוזר. אולי אנו זוכים לראות את האמירה האחרונה בתחום המטבעות?

רכישה וקבלה של מטבעות ביטקוין היא מלאכת מחשבת של ממש, למעשה ישנם מספר דרכים לקניית ביטקוין – זירות מסחר, בורסה, רכישה מאדם פרטי והאפשרות החדשה – כספומט ביטקוין.

הרכישה המסורתית – דרך אדם פרטי

זו בעצם הגישה המסורתית ביותר, פגישה עם אדם פרטי לשם החלפת מוצרים שונים. קבוצות פייסבוק, טלגרם ופורומים רבים מקשרים בין אנשים המעוניינים לקנות ולמכור ביטקוין.

רכישה כזו מונעת מאיתנו לשלם עמלה רבה אך הופכת את תהליך החיפוש לארוך יותר ואפילו במקרים מסוימים להגיע למצב בו אנו עוברים הונאה.

לכן, ההמלצה שלנו היא להיפגש עם אותו אדם איתו אנו רוצים לבצע את העסקה, במהלך הפגישה לבדוק את היכולת הכלכלית שלו ולבצע את תהליך העברת הביטקוין אל מול העברת הכספים בסנכרון מלא – כך תוכלו להיות בטוחים.

זירות מסחר

כיום קיימות עשרות זירות מסחר שונות אשר פותחות את שעריהן אל הקהל הישראלי בכל האמור לקנייה ומכירה של מטבעות ביטקוין. זירות מסחר מרוויחות מכך שהן לוקחות עמלות שונות על כל פעולת מסחר הנעשית בתוך הפלטפורמה. לרוב זירות מסחר יקרות יותר מרכישה דרך כספומט ביטקוין או לחילופין אל מול אדם פרטי.

ניתן לראות תמספר זירות מסחר מרכזיות בישראל כאשר – Bit2C, BitsOfGold וBitStamp הן השכיחות ביותר.

הכר את: כספומט ביטקוין

אחת האפשרויות האידיאליות ביותר לשם רכישה, בדיקת יתרה וקבלה של ביטקוין היא באמצעות כספומט ביטקוין. הכספומט נמצא בשגרירות הביטקוין הישראלית בתל אביב – רח' אחוזת בית 1.

על מנת לקנות ביטקוין בכספומט תצטרכו להגיע עם תעודה מזהה ולאחר מכן לבצע זיהוי אל מול מכשיר טאבלט הנמצא ליד הכספומט, לאחר מכן תצטרכו לעבור בדקדוק על תנאי השימוש של הכספומט ולאשרם.

לאחר שתעשו את כל אלו תצטרכו להקיש מספר פלאפון לזיהוי ולאחר מכן להזין את קוד ה-SMS שקיבלתם, לאחר מכן עליכם לצלם את התעודה המזהה בכספומט לשם אימות.

אחרי שתעברו את כל שלבי האימות הראשונים תוכלו להתחיל בתהליך הרכישה, היכנסו אל הארנק הוירטואלי שלכם וסנכרנו את קוד ה QR המופיע אל הכספומט והמתינו לאישור.

סנכרון של קוד ה QR אל המכונה בעצם נותן למכונה את כל הפרטים שהיא צריכה אודות החשבון אליה היא מעבירה את הכספים, לאחר שבוצע אישור עליכם לבחור כמה כסף אתם רוצים לרכוש.

הגבלות:

  • ניתן לרכוש עד 5000 ש"ח ביום לאדם ולא פחות מ 20 שקלים.
  • עמלה זעירה בגובה – 5%.
  • שעות הפעילות בהתאם לפתיחתם של מתנדבי השגרירות, ניתן לבדוק באתר השגרירות שעות פתיחה או לחילופין להתקשר למספר שמופיע באתר.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
ממשלת אוקרינה פנה אל העולם הגדול וביקשה מכל האנשים שרוצים לתמוך במאבק שלה נגד רוסיה להירתם ולתרום מטבעות דיגיטליות. תוך כמה ימים הממשלה גייסה יותר מ-42 מיליון דולר בתרומות של מטבעות קריפטו. כל הפרטים על הגיוס
הרבה ישראלים נרתמים למלחמה המתרחשת באוקרינה ורוצים לעזור ולתרום בכל דרך אפשרית. לפני כמה ימים הממשל האוקריני פנה לכל מחזיקי הקריפטו בעולם וביקשו לתמוך במאבק האוקריני באמצעות תרומה במטבעות קריפטו. בסמוך לזה גורמים זדוניים התחילו להפיץ נכסים דיגיטליים ומטבעות שלכאורה נועדו לתמיכה באוקרינה, אבל בעצם מדובר בסקאם ויכול לעלות לכם ביוקר. כך תשמרו על הכסף הדיגיטלי שלכם.
ארנקי החומרה של לדג׳ר (Ledger) מאפשרים פתרון יעיל נגד תקיפות הסייבר וגנבות פיזיות של הכסף שלכם. הארנק משלב בין פתרונות תוכנה מבוססי IT עם רכיבי חומרה פיזיים. בכתבה זאת אנחנו נסקור עבורכם את מוצרי החברה