קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
כספומט ביטקוין: לא צריך לשבור את הראש כדי לקנות ביטקוין

כספומט ביטקוין: לא צריך לשבור את הראש כדי לקנות ביטקוין

מטבע הביטקוין מוצא את עצמו בעלייה מתמדת שנה אחרי שנה, מה שגורם לאנשים רבים לרצות גם הם להצטרף לחגיגה ולסחור במטבעות וירטואלים. כמו כן, עסקים רבים וחברות נותנות את האפשרות להעביר ולקבל תשלומים באמצעות המטבע המבוזר. אולי אנו זוכים לראות את האמירה האחרונה בתחום המטבעות?

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

מטבע הביטקוין מוצא את עצמו בעלייה מתמדת שנה אחרי שנה, מה שגורם לאנשים רבים לרצות גם הם להצטרף לחגיגה ולסחור במטבעות וירטואלים. כמו כן, עסקים רבים וחברות נותנות את האפשרות להעביר ולקבל תשלומים באמצעות המטבע המבוזר. אולי אנו זוכים לראות את האמירה האחרונה בתחום המטבעות?

רכישה וקבלה של מטבעות ביטקוין היא מלאכת מחשבת של ממש, למעשה ישנם מספר דרכים לקניית ביטקוין – זירות מסחר, בורסה, רכישה מאדם פרטי והאפשרות החדשה – כספומט ביטקוין.

הרכישה המסורתית – דרך אדם פרטי

זו בעצם הגישה המסורתית ביותר, פגישה עם אדם פרטי לשם החלפת מוצרים שונים. קבוצות פייסבוק, טלגרם ופורומים רבים מקשרים בין אנשים המעוניינים לקנות ולמכור ביטקוין.

רכישה כזו מונעת מאיתנו לשלם עמלה רבה אך הופכת את תהליך החיפוש לארוך יותר ואפילו במקרים מסוימים להגיע למצב בו אנו עוברים הונאה.

לכן, ההמלצה שלנו היא להיפגש עם אותו אדם איתו אנו רוצים לבצע את העסקה, במהלך הפגישה לבדוק את היכולת הכלכלית שלו ולבצע את תהליך העברת הביטקוין אל מול העברת הכספים בסנכרון מלא – כך תוכלו להיות בטוחים.

זירות מסחר

כיום קיימות עשרות זירות מסחר שונות אשר פותחות את שעריהן אל הקהל הישראלי בכל האמור לקנייה ומכירה של מטבעות ביטקוין. זירות מסחר מרוויחות מכך שהן לוקחות עמלות שונות על כל פעולת מסחר הנעשית בתוך הפלטפורמה. לרוב זירות מסחר יקרות יותר מרכישה דרך כספומט ביטקוין או לחילופין אל מול אדם פרטי.

ניתן לראות תמספר זירות מסחר מרכזיות בישראל כאשר – Bit2C, BitsOfGold וBitStamp הן השכיחות ביותר.

הכר את: כספומט ביטקוין

אחת האפשרויות האידיאליות ביותר לשם רכישה, בדיקת יתרה וקבלה של ביטקוין היא באמצעות כספומט ביטקוין. הכספומט נמצא בשגרירות הביטקוין הישראלית בתל אביב – רח' אחוזת בית 1.

על מנת לקנות ביטקוין בכספומט תצטרכו להגיע עם תעודה מזהה ולאחר מכן לבצע זיהוי אל מול מכשיר טאבלט הנמצא ליד הכספומט, לאחר מכן תצטרכו לעבור בדקדוק על תנאי השימוש של הכספומט ולאשרם.

לאחר שתעשו את כל אלו תצטרכו להקיש מספר פלאפון לזיהוי ולאחר מכן להזין את קוד ה-SMS שקיבלתם, לאחר מכן עליכם לצלם את התעודה המזהה בכספומט לשם אימות.

אחרי שתעברו את כל שלבי האימות הראשונים תוכלו להתחיל בתהליך הרכישה, היכנסו אל הארנק הוירטואלי שלכם וסנכרנו את קוד ה QR המופיע אל הכספומט והמתינו לאישור.

סנכרון של קוד ה QR אל המכונה בעצם נותן למכונה את כל הפרטים שהיא צריכה אודות החשבון אליה היא מעבירה את הכספים, לאחר שבוצע אישור עליכם לבחור כמה כסף אתם רוצים לרכוש.

הגבלות:

  • ניתן לרכוש עד 5000 ש"ח ביום לאדם ולא פחות מ 20 שקלים.
  • עמלה זעירה בגובה – 5%.
  • שעות הפעילות בהתאם לפתיחתם של מתנדבי השגרירות, ניתן לבדוק באתר השגרירות שעות פתיחה או לחילופין להתקשר למספר שמופיע באתר.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו