קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

השקעות בקריפטו

USD to NIS – שער המרה, עמלות על המרה, שירותי המרה שונים ועוד

צמד מטבעות הפיאט הנפוץ ביותר בעולם הקריפטו בארץ הוא כנראה שקל לדולר אמריקאי. מעבר לפעולת מסחר במט"ח לצרכי רווחים או כדי להשתמש בדולרים בארץ או מחוץ לה, גם בעיסקאות קריפטו עולה הרבה פעמים הצורך להחזיק דווקא דולרים, מכיוון שגם המסחר בקריפטו מוגבל לצמדי מטבעות אפשריים ומעטות מאוד פלטפורמות הסחר המאפשרות מסחר בצמדים המכילים שקל חדש. יש מגוון פלטפורמות מקוונות, כמו גם בנקים וחלפנים, המציעים שירות המרת USD to NIS ולהיפך. ככל שהסכום שממירים גדול יותר כך חשוב לשקול ביתר קפידה באלו מאפשרויות כדאי לבחור.

המשך קריאה

Crypto – Huobi

שוק הקריפטו, – ה-"Wild West" – כמות האדירה של מטבעות ופלטפורמות הקיימות בשוק. הפעם נתעמק ב- Crypto – Huobi – פלטפורמת מסחר וגם מטבע מבוזר.

המשך קריאה

CFDs מדדים

מעוניינים להשקיע במדד במינוף גבוה?  אחת הדרכים הנוחות ביותר לעשות זאת היא באמצעות חוזה הפרשים, או CFD. לחצו עכשיו לפרטים

המשך קריאה

טיפים להשקעות נכונות

איך נכנסים לעולם ההשקעות ? מה חשוב לדעת וממה צריך להיזהר? ומה כדאי לעשות כדי להקטין סיכונים? לחצו עכשיו וקבלו מגוון טיפים להשקעות נכונות.

המשך קריאה

למה להשקיע בביטקוין

למה כדי להשקיע בביטקויין? האם זה באמת משתלם ומה צריך לדעת לפני שרוכשים מטבעות דיגיטליים. לחצו עכשיו לכל התשובות לשאלה למה להשקיע בביטקויין

המשך קריאה

Coinmama – פלטפורמה מוצלחת במיוחד לרכישת מטבעות קריפטוגרפים

Coinama היא פלטפורמה המאפשרת רכישת מטבעות קריפטוגרפים תוך שמשלמים עבורם בכסף פיאט רגיל, הישר מחשבון הבנק, באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס דביט. מדובר בפלטפורמה וותיקה, בטוחה מאוד וידידותית למשתמש. המטבעות הנרכשים ב– Coinmama הם בבעלות הפלטפורמה, ועוברים ישירות ממנה אל הארנק הדיגיטלי של המשתמשים בה.

המשך קריאה

פלטפורמת Binance למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – כל מה שצריך לדעת לפני שתפתחו חשבון משקיעים

בייננס היא מפלטפורמות המסחר החזקות בעולם, עם עמלות נמוכות, סביבה מאובטחת ברמה גבוהה מאוד, ושפע של שירותים נוספים (כמו למשל כרטיס אשראי שמאפשר תשלום בבתי עסק שמאפשרים זאת, באמצעות מטבעות הקריפטו שלכם, והישר דרך הארנק הוירטואלי). בייננס מאפשרת מסחר במעל 200 צמדים של מטבעות קריפטוגרפים וגובה את העמלות הנמוכות בשוק. פלטפורמת מסחר ששווה להכיר – הכל על הבייננס, לפניכם.

המשך קריאה