קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
Crypto – Huobi

Crypto – Huobi

שוק הקריפטו, - ה-"Wild West" - כמות האדירה של מטבעות ופלטפורמות הקיימות בשוק. הפעם נתעמק ב- Crypto - Huobi - פלטפורמת מסחר וגם מטבע מבוזר.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

שוק מטבעות המבוזרים צובר תאוצה בשנים האחרונות בקצב מסחרר. מדובר בעולם סבוך ובלתי צפוי עבור רובנו, ויש האומרים כי שוק הקריפטו מזכיר במאפייניו את ה- "Wild West". הכוונה כמובן לכמות האדירה של מטבעות, פלטפורמות ואופציות מסחר הקיימות בשוק. במאמר זה נתעמק ב- Crypto – Huobi, המשמשת גם פלטפורמת מסחר וגם מטבע מבוזר.

היסטוריה

בשנת 2013 חברת Huobi נוסדה על ידי לאון לי, מהנדס מחשבים סיני. כבר באותה שנה החברה גדלה באופן משמעותי לאחר השקת פלטפורמת מסחר ל- BitCoin. בסוף השנה, הפכהHuobi  רשמית לפלטפורמת המסחר הגדולה בעולם לנכסים ומטבעות דיגיטליים. ב- 2016, פלטפורמת המסחר של Huobi הייתה אחראית ליותר מ- 60% מפעולות הסחר ב- BitCoin. ב- 2017, הוציאה ממשלת סין איסור על סחר ב- BitCoin, מה שהכריח את Huobi להתרחב אל מחוץ לסין. כיום פועלת Huobi בהונג-קונג, יפן, דרום-קוריאה וארה"ב.

Huobi Global

Huobi Global הינה פלטפורמת המסחר של חברת Huobi בנכסים ומטבעות דיגיטליים. הפלטפורמה מכילה את נפח המסחר השני בגודלו בעולם בתחומה. מאז הקמתה, החברה מחדשת לעתים קרובות את פלטפורמת המסחר שלה, יותר מרוב מתחרותיה. מגוון האופציות לסוחר הוא גדול מאוד, כגון:  spot trading, margin trading ו- future contracts. מבחינת אבטחה, נכון להיום פלטפורמת Huobi Global  לא נפרצה אף לא פעם אחת – דבר נדיר עד מאוד בתעשייה. המערכת מבצעת אימות רב גורמי בעת כניסת משתמשים (קבלת SMS, אימייל וסיסמא). בנוסף, החברה השקיעה הון משמעותי בבדיקות מגוונות המסייעות לשדרוג מערכת האבטחה וזיהוי חולשות.

Huobi Token

Huobi Token (HT) הינו מטבע מבוזר שהונפק במהלך שנת 2018. ההיצע הכולל של המטבעות שהונפקו היה 500 מיליון. השקת המטבע גרמה לרווחים משמעותיים לחברת Huobi, שהייתה זקוקה לכך נואשות לאחר המכה שהנחיתה עליה ממשלת סין עם איסור המסחר ב- Bitcoin ב- 2017. הרעיון המרכזי העומד מאחורי המטבע, שהוא גם המניע העיקרי של המשתמש להחזיק בו, הינו ההנחות אשר מקנה בסחר בפלטפורמת Huobi Global. מדובר בחיסכון משמעותי עבור המשתמש, כאשר עמלת המסחר הסטנדרטית עומדת על 0.2% מהעסקה, והחזקה של כמות גדולה של מטבעות ומסחר אקטיבי יכולה לגרום לחיתוך העמלה כמעט בחצי.

 שמירה על ערך מטבע עולה

אסטרטגיה מעניית בה נוקטת חברת Huobi באשר לשימור עליית הערך של מטבע ה- HT היא "רכישה חוזרת והשמדה". מהות האסטרטגיה היא להקצות 20% מכלל ההכנסות של חברת Huobi לרכישה ושריפת מטבעות HT. כך, החברה מקטינה את היצע ה- HT באופן שיטתי, מה שמעלה את ערכו של כל מטבע בודד בהתאם.

סיכום

Crypto – Huobi, היא כוח עולה בשוק הקריפטו בעיקר הודות למגוון האדיר ולחידושים הבלתי פוסקים בפלטפורמת המסחר שלה, היציבות הרלטיבית של ה- HT (שהגיע בשיאו ל- $23.8) ומוניטין האבטחה הנוצץ שלה. עם זאת, השימוש בפלטפורמה מוגבל לאזרחים ממספר מדינות מצומצם, ביניהם סין וארה"ב, מה שמפחית מערכה במעט. בהנחה שמדובר במכשול זמני בלבד, כלל סך מאפייניה הופכים את Huobi Global לפלטפורמת מסחר אידאלית עבור סוגים שונים של משקיעים.

Ledger - Crypto Beginners Pack
מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
אלטרדי היא פלטפורמת מסחר דיגיטלית במטבעות קריפטו. המודל העסקי והמטרה המרכזית של הפלטפורמה היא לאפשר מסחר דיגיטלי פשוט, מהיר ופתוח לכולם ובכל העולם במטבעות קריפטו המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין. זוהי פלטפורמת מסחר מרכזית המאפשרת לקנות, לרכוש ולהשקיע במטבעות הקריפטו החזקים והמבוססים ביותר בשוק.
שרימפי היא מערכת לניהול תיקי השקעות במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת למשקיעים ולסוחרים לנהל את כל היתרה שלהם במספר פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו, כך שכל נכסי הקריפטו המפוזרים מרוכזים במערכת ניהול אחת. שרימפי מבטלת לפיכך את הצורך להיכנס בנפרד לכל פלטפורמת מסחר בקריפטו בה יש למשקיע נכסים כדי לבצע עסקאות והוראות קנייה ומכירה.
Pionex, רובוט שהוא מעין יצור כלאיים שלא לגמרי מחליף את עבודתכם כמשקיעים בשוק הקריפטו, אך כן חוסך לכם המון עבודה שחורה ושעות ישיבה לחוצות על המחשב. כשאחד היתרונות הכי גדולים שלו הוא העלות הנמוכה בה הוא מציע את שירותיו.
מודרקס היא פלטפורמת מסחר מבוססת טכנולוגיית ענן מסוג אלגו (Algo), המאפשרת השקעה אוטומטית בקריפטו לכולם. הסוחרים במודרקס יכולים לבנות רובוטים מסחריים אוטומטיים משלהם או להשקיע בבוטים שנוצרו על ידי סוחרים מובילים אחרים בפלטפורמה. היא ממוקמת בסן פרנסיסקו, ונחשבת לפלטפורמה צעירה יחסית שכן הושקה רק בפברואר 2019. הפלטפורמה מונה כבר למעלה מעשרת אלפים משקיעים עם שווי סחר כולל של יותר מחמש מאות מיליון דולר.
בוטספוליו היא מערכת מסחר אוטומטית באמצעות בוט מסחר במטבעות קריפטו המאפשרת למשתמשים בה לסחור בפשטות וללא מיומנות מוקדמת במסחר מקוון או בקידוד. המערכת של בוטספוליו מציעה בוט מסחר עוצמתי ומאובטח מאוד שיכול ליצור ולנהל את תיק הקריפטו של המשתמשים ביעילות.
Bitsgap הוא פלטפורמה המיועדת למסחר במטבעות מבוזרים (cryptocurrency), המספקת את האפשרות לסחור במספר בורסות קריפטו שונות בפלטפורמה אחת. במסגרת השירותים ש- Bitsgap מספקת, ניתן למצוא כלים כגון תיק השקעות מסודר, בוטים שונים למסחר אוטומטי, כלי לניצול ארביטראז'ים, ועוד.