קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
המגמה נמשכת: ויזה העולמית מאפשרת שימוש במטבעות דיגיטליים

המגמה נמשכת: ויזה העולמית מאפשרת שימוש במטבעות דיגיטליים

לפני חודשיים הודיעה ויזה (Visa) כי היא תאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים על גבי פלטפורמת הבלוקצ'יין שלה. לחצו למידע נוסף

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

בשנה החולפת ובתחילת השנה הנוכחית אנו עדים לנהירה של חברות רבות, ביניהן חברות פינטק, מסחר ותשלומים, המאפשרות קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים ונראה כי המגמה הזו לא הולכת לשום מקום בזמן הקרוב. לפני חודשיים הודיעה ויזה (Visa) כי היא תאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים על גבי פלטפורמת הבלוקצ'יין שלה. על-פי הודעתה, היא תאפשר להחזיק במטבעות דיגיטליים, לקנות ולמכור אותם.

ההודעה של ויזה הגיעה לאחר שענקית התשלומים האמריקאית פייפאל, המחזיקה ביותר מ-340 מיליון משתמשים ברחבי העולם, תאפשר למשתמשיה להחזיק במטבעות קריפטו בארנקיהם הדיגיטליים וכן לשלם ולסחור באמצעותם.

על-פי הדיווחים, רויזה תעשה שימוש ברשת הבלוקצ'יין על מנת לעבד את התשלומים הנעשים באמצעות המטבעות הדיגיטליים, בדיוק כפי שהיא עושה עם מטבעות "רגילים". נראה כי בעקבות ההשפעה העולמית העצומה שיש לויזה – עקב גודלה ונוכחותה – כניסתה לשוק הקריפטו תהפוך את המטבע הדיגיטלי לשימושי, יעיל ובטוח יותר. בתוך כך, מנכ"ל ויזה העולמית אלפרד קלר, כינה את הביטקוין "זהב דיגיטלי" ומסר כי השימוש בו אינו מספק בשלב הזה.

כמו-כן, ויזה חשפה כי היא מתכננת שיתופי פעולה ארוכי טווח עם אפליקציות, אקסצ'יינג'ים וארנקים דיגיטליים וזאת על מנת לאפשר מסחר במטבעות קריפטו באמצעות פלטפורמת התשלומים שלה. כיום, יותר מ-70 מיליון עסקים ברחבי העולם מקבלים שירותי סליקה מאת ויזה, וכעת לאחר כניסתה לתחום המטבעות הדיגיטליים, ניתן יהיה לבצע תשלומים באמצעות מטבע דיגיטלי לאותם העסקים.

כיום ויזה תומכת ביותר מ-160 מטבעות דיגיטליים שונים ובכוונתה לעשות שימוש בכל מטבע דיגיטלי חדש שיצבור מספיק נוכחות והשפעה.

Ledger - Crypto Beginners Pack
מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
אלטרדי היא פלטפורמת מסחר דיגיטלית במטבעות קריפטו. המודל העסקי והמטרה המרכזית של הפלטפורמה היא לאפשר מסחר דיגיטלי פשוט, מהיר ופתוח לכולם ובכל העולם במטבעות קריפטו המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין. זוהי פלטפורמת מסחר מרכזית המאפשרת לקנות, לרכוש ולהשקיע במטבעות הקריפטו החזקים והמבוססים ביותר בשוק.
שרימפי היא מערכת לניהול תיקי השקעות במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת למשקיעים ולסוחרים לנהל את כל היתרה שלהם במספר פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו, כך שכל נכסי הקריפטו המפוזרים מרוכזים במערכת ניהול אחת. שרימפי מבטלת לפיכך את הצורך להיכנס בנפרד לכל פלטפורמת מסחר בקריפטו בה יש למשקיע נכסים כדי לבצע עסקאות והוראות קנייה ומכירה.
Pionex, רובוט שהוא מעין יצור כלאיים שלא לגמרי מחליף את עבודתכם כמשקיעים בשוק הקריפטו, אך כן חוסך לכם המון עבודה שחורה ושעות ישיבה לחוצות על המחשב. כשאחד היתרונות הכי גדולים שלו הוא העלות הנמוכה בה הוא מציע את שירותיו.
מודרקס היא פלטפורמת מסחר מבוססת טכנולוגיית ענן מסוג אלגו (Algo), המאפשרת השקעה אוטומטית בקריפטו לכולם. הסוחרים במודרקס יכולים לבנות רובוטים מסחריים אוטומטיים משלהם או להשקיע בבוטים שנוצרו על ידי סוחרים מובילים אחרים בפלטפורמה. היא ממוקמת בסן פרנסיסקו, ונחשבת לפלטפורמה צעירה יחסית שכן הושקה רק בפברואר 2019. הפלטפורמה מונה כבר למעלה מעשרת אלפים משקיעים עם שווי סחר כולל של יותר מחמש מאות מיליון דולר.
בוטספוליו היא מערכת מסחר אוטומטית באמצעות בוט מסחר במטבעות קריפטו המאפשרת למשתמשים בה לסחור בפשטות וללא מיומנות מוקדמת במסחר מקוון או בקידוד. המערכת של בוטספוליו מציעה בוט מסחר עוצמתי ומאובטח מאוד שיכול ליצור ולנהל את תיק הקריפטו של המשתמשים ביעילות.
Bitsgap הוא פלטפורמה המיועדת למסחר במטבעות מבוזרים (cryptocurrency), המספקת את האפשרות לסחור במספר בורסות קריפטו שונות בפלטפורמה אחת. במסגרת השירותים ש- Bitsgap מספקת, ניתן למצוא כלים כגון תיק השקעות מסודר, בוטים שונים למסחר אוטומטי, כלי לניצול ארביטראז'ים, ועוד.