קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
המגמה נמשכת: ויזה העולמית מאפשרת שימוש במטבעות דיגיטליים

המגמה נמשכת: ויזה העולמית מאפשרת שימוש במטבעות דיגיטליים

לפני חודשיים הודיעה ויזה (Visa) כי היא תאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים על גבי פלטפורמת הבלוקצ'יין שלה. לחצו למידע נוסף

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

בשנה החולפת ובתחילת השנה הנוכחית אנו עדים לנהירה של חברות רבות, ביניהן חברות פינטק, מסחר ותשלומים, המאפשרות קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים ונראה כי המגמה הזו לא הולכת לשום מקום בזמן הקרוב. לפני חודשיים הודיעה ויזה (Visa) כי היא תאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים על גבי פלטפורמת הבלוקצ'יין שלה. על-פי הודעתה, היא תאפשר להחזיק במטבעות דיגיטליים, לקנות ולמכור אותם.

ההודעה של ויזה הגיעה לאחר שענקית התשלומים האמריקאית פייפאל, המחזיקה ביותר מ-340 מיליון משתמשים ברחבי העולם, תאפשר למשתמשיה להחזיק במטבעות קריפטו בארנקיהם הדיגיטליים וכן לשלם ולסחור באמצעותם.

על-פי הדיווחים, רויזה תעשה שימוש ברשת הבלוקצ'יין על מנת לעבד את התשלומים הנעשים באמצעות המטבעות הדיגיטליים, בדיוק כפי שהיא עושה עם מטבעות "רגילים". נראה כי בעקבות ההשפעה העולמית העצומה שיש לויזה – עקב גודלה ונוכחותה – כניסתה לשוק הקריפטו תהפוך את המטבע הדיגיטלי לשימושי, יעיל ובטוח יותר. בתוך כך, מנכ"ל ויזה העולמית אלפרד קלר, כינה את הביטקוין "זהב דיגיטלי" ומסר כי השימוש בו אינו מספק בשלב הזה.

כמו-כן, ויזה חשפה כי היא מתכננת שיתופי פעולה ארוכי טווח עם אפליקציות, אקסצ'יינג'ים וארנקים דיגיטליים וזאת על מנת לאפשר מסחר במטבעות קריפטו באמצעות פלטפורמת התשלומים שלה. כיום, יותר מ-70 מיליון עסקים ברחבי העולם מקבלים שירותי סליקה מאת ויזה, וכעת לאחר כניסתה לתחום המטבעות הדיגיטליים, ניתן יהיה לבצע תשלומים באמצעות מטבע דיגיטלי לאותם העסקים.

כיום ויזה תומכת ביותר מ-160 מטבעות דיגיטליים שונים ובכוונתה לעשות שימוש בכל מטבע דיגיטלי חדש שיצבור מספיק נוכחות והשפעה.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
ממשלת אוקרינה פנה אל העולם הגדול וביקשה מכל האנשים שרוצים לתמוך במאבק שלה נגד רוסיה להירתם ולתרום מטבעות דיגיטליות. תוך כמה ימים הממשלה גייסה יותר מ-42 מיליון דולר בתרומות של מטבעות קריפטו. כל הפרטים על הגיוס
הרבה ישראלים נרתמים למלחמה המתרחשת באוקרינה ורוצים לעזור ולתרום בכל דרך אפשרית. לפני כמה ימים הממשל האוקריני פנה לכל מחזיקי הקריפטו בעולם וביקשו לתמוך במאבק האוקריני באמצעות תרומה במטבעות קריפטו. בסמוך לזה גורמים זדוניים התחילו להפיץ נכסים דיגיטליים ומטבעות שלכאורה נועדו לתמיכה באוקרינה, אבל בעצם מדובר בסקאם ויכול לעלות לכם ביוקר. כך תשמרו על הכסף הדיגיטלי שלכם.
ארנקי החומרה של לדג׳ר (Ledger) מאפשרים פתרון יעיל נגד תקיפות הסייבר וגנבות פיזיות של הכסף שלכם. הארנק משלב בין פתרונות תוכנה מבוססי IT עם רכיבי חומרה פיזיים. בכתבה זאת אנחנו נסקור עבורכם את מוצרי החברה