קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
ארנק טראסט

ארנק טראסט

ארנק טראסט (ארנק נאמנות) הוא ארנק למטבעות דיגיטליים. מדובר בארנק שמבוסס על קוד, ומאפשר אחסון של  יותר מ-160 סוגים של מטבעות קריפטוגרפים שונים.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

ארנק טראסט (ארנק נאמנות) הוא ארנק למטבעות דיגיטליים. מדובר בארנק שמבוסס על קוד, ומאפשר אחסון של  יותר מ-160 סוגים של מטבעות קריפטוגרפים שונים.

דרך הארנק ניתן לרכוש מטבעות אלו באמצעות דולר אמריקאי, לבצע עסקאות בזירות מסחר מבוזרות – המרה וקנייה של מטבעות קריפטוגרפים, וכל זאת דרך הטלפון החכם.

היסטוריה וחזון

הארנק פותח ע"י ויקטור רדצ'נקו, מפתח תוכנה אוקראיני, בשנת 2017. בעקבות הקמתה של רשת האתריום, שהוקמה ע"י ויטליק בוטרין ומהווה העתיד של האינטרנט, התפתח העניין של רדצ'נקו במטבעות קריפטוגרפים, שהיתרגם לבסוף לפיתוח ארנק הנאמנות.

הפונקציונליות והפשטות שבארנק יצרה עניין רב בו, ובתוך זמן קצר מאוד הוא משך אליו אלפי משתמשים. זהו גם החזון של פרויקט הקריפטו הזה – להפוך את קניית המטבעות הקריפטוגרפים בכרטיס אשראי או באמצעות חשבון בנק לפשוטה ונגישה ככל הניתן, כדי להביא לבסוף לשימוש המוני בארנק.

היתרונות בארנק טראסט

בעולם הווירטואלי של היום, הדבר החשוב ביותר עבור אנשים – כשזה מגיע לכסף שלהם – הוא בטיחות. ארנק הטראסט הוא פלטפורמה מאובטחת.

תכונת האבטחה בארנק מאפשרת הצפנה של מפתחות פרטיים, מה שהופך אותה לבטוחה יותר ממקבילותיה – המפתח הפרטי מאפשר שליטה בארנק והפיכתו לבטוח יותר; ובנוסף מאפשרת אחסון נכסי הצפנה באופן בטוח.

אף מעבר לכך, הארנק מאפשר למשתמשים להוסיף שכבת אבטחה נוספת באמצעות הגדרת קוד PIN או סריקת תביעת אצבע, וזאת באמצעות פונקציית ההגדרה הפשוטות המובנות בתוך האפליקציה עצמה.

בנוסף, תפעול הארנק פשוט ונוח. הוא מותאם הן למשתמשי אייפון (IOS 13.0) והן למשתמשי אנדרואיד (Android 6.0), ומכיל תכונות מעולות שהינן גם ידידותיות למשתמש.

הארנק מאפשר למחזיק בו לקנות מטבעות קריפטוגרפים בצורה פשוטה ומהירה, ממש בתוך דקות, ובכך גלום גם יתרון נוסף – הרכישה מתבצעת ללא מתן פרטים אישיים, שכן הארנק לא אוסף מידע על המשתמשים בו, ובכך פרטיות הרוכש נשמרת.

יתרון נוסף הוא התמיכה במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפים. במקום לאחסן כל השקעה בארנק שונה ולהיות חשוף לפרצות אבטחה וסרבול רב, ארנק האמון מאפשר השקעה בכל מיני סוגים של מטבעות, תוך ריכוז כלל נכסי ההצפנה האלו במקום אחד.

עוד יתרון בארנק גלום באפשרות להרוויח ריבית מהמטבעות הקריפטוגרפים אותם רוכשים דרכו. לשם כך, יש לעשות סטייקינג דרך הארנק.

סטייקינג היא פעולה במסגרתה בעל הארנק מפקיד מטבעות לפרק זמן מסוים, שתומכת באבטחת רשת הבלוקצ'יין של אותו מטבע. בתמורה לכך, המפקיד מקבל אחוזים מסך ההפקדה (תשואה). יש לציין שפעולה זו אפשרית בחלק מהמטבעות, ולא בכולם.

נוסף על כל אלו, הורדת הארנק והשימוש בו הוא חינמי. מנגד, העסקאות עצמן שנעשות דרך הארנק כן כרוכות בתשלום – דמי רשת, שבדרך כלל הינן גבוהות במיוחד.

יתרון אחרון ומשמעותי ביותר הוא היות הקוד של הארנק קוד פתוח לחלוטין, שמאפשר לכל מי שיחפוץ בכך לבחון אותו.

Ledger - Crypto Beginners Pack
מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
אלטרדי היא פלטפורמת מסחר דיגיטלית במטבעות קריפטו. המודל העסקי והמטרה המרכזית של הפלטפורמה היא לאפשר מסחר דיגיטלי פשוט, מהיר ופתוח לכולם ובכל העולם במטבעות קריפטו המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין. זוהי פלטפורמת מסחר מרכזית המאפשרת לקנות, לרכוש ולהשקיע במטבעות הקריפטו החזקים והמבוססים ביותר בשוק.
שרימפי היא מערכת לניהול תיקי השקעות במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת למשקיעים ולסוחרים לנהל את כל היתרה שלהם במספר פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו, כך שכל נכסי הקריפטו המפוזרים מרוכזים במערכת ניהול אחת. שרימפי מבטלת לפיכך את הצורך להיכנס בנפרד לכל פלטפורמת מסחר בקריפטו בה יש למשקיע נכסים כדי לבצע עסקאות והוראות קנייה ומכירה.
Pionex, רובוט שהוא מעין יצור כלאיים שלא לגמרי מחליף את עבודתכם כמשקיעים בשוק הקריפטו, אך כן חוסך לכם המון עבודה שחורה ושעות ישיבה לחוצות על המחשב. כשאחד היתרונות הכי גדולים שלו הוא העלות הנמוכה בה הוא מציע את שירותיו.
מודרקס היא פלטפורמת מסחר מבוססת טכנולוגיית ענן מסוג אלגו (Algo), המאפשרת השקעה אוטומטית בקריפטו לכולם. הסוחרים במודרקס יכולים לבנות רובוטים מסחריים אוטומטיים משלהם או להשקיע בבוטים שנוצרו על ידי סוחרים מובילים אחרים בפלטפורמה. היא ממוקמת בסן פרנסיסקו, ונחשבת לפלטפורמה צעירה יחסית שכן הושקה רק בפברואר 2019. הפלטפורמה מונה כבר למעלה מעשרת אלפים משקיעים עם שווי סחר כולל של יותר מחמש מאות מיליון דולר.
בוטספוליו היא מערכת מסחר אוטומטית באמצעות בוט מסחר במטבעות קריפטו המאפשרת למשתמשים בה לסחור בפשטות וללא מיומנות מוקדמת במסחר מקוון או בקידוד. המערכת של בוטספוליו מציעה בוט מסחר עוצמתי ומאובטח מאוד שיכול ליצור ולנהל את תיק הקריפטו של המשתמשים ביעילות.
Bitsgap הוא פלטפורמה המיועדת למסחר במטבעות מבוזרים (cryptocurrency), המספקת את האפשרות לסחור במספר בורסות קריפטו שונות בפלטפורמה אחת. במסגרת השירותים ש- Bitsgap מספקת, ניתן למצוא כלים כגון תיק השקעות מסודר, בוטים שונים למסחר אוטומטי, כלי לניצול ארביטראז'ים, ועוד.