Ledger - Crypto Beginners Pack

קורס מסחר למתחילים

bitcoin
Bitcoin (BTC) 123,441.46 1.26%
ethereum
Ethereum (ETH) 8,939.43 1.88%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 1,327.39 3.40%
tether
Tether (USDT) 3.27 0.08%
cardano
Cardano (ADA) 5.73 1.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1.25 8.51%
xrp
XRP (XRP) 3.25 2.18%
polkadot-new
Polkadot (DOT) 83.02 5.40%
usd-coin
USD Coin (USDC) 3.27 0.03%
uniswap
Uniswap (UNI) 88.88 0.16%

coinomi wallet / קוין אומי

רבים בוחרים ב- coinomi wallet / קוין אומי, אחד מהארנקים הוותיקים ביותר שמאפשרים שימוש במספר רב של סוגי מטבעות. מה היתרונות? לחצו לפרטים

תוכן עניינים

כשניגשים לבחור בין מאות הארנקים הדיגיטליים שקיימים היום, מחפשים כמה תכונות הכרחיות: תמיכה במגוון מטבעות, נוחות, נגישות, גיבוי ואבטחה. אנחנו רוצים שהכסף הדיגיטלי יהיה זמין מכל מקום, שהפעולות בו יהיו קלות ומהירות, שהמידע בו לא ילך לאיבוד או חלילה ייגנב.

ולכן, רבים בוחרים ב- coinomi wallet / קוין אומי, אחד מהארנקים הוותיקים ביותר שמאפשרים שימוש במספר רב של סוגי מטבעות. הם סומכים עליו, ויש סיבות טובות לכך.

מהו coinomi wallet / קוין אומי?

ארנק קוין אומי נוצר בשנת 2014 על ידי ג'ורג' קימיוניס, בוגר הנדסה מאוניברסיטת מנצ'סטר.

קוינומי תמך בתחילה רק באנדרואיד, ובמטבעות פופולריים מעטים, כמו ליטקוין, את'ריום וביטקוין. במשך הזמן, הארנק הרחיב את פעילותו, והחל לפעול גם ב-iOS וגם במחשבים ניידים ונייחים. כיום, תומך הארנק ביותר מ-125 מטבעות בלוקצ'יין, ואלפי סוגים אחרים של טוקנים. זהו המספר הגבוה ביותר בקרב ארנקים מסוג Non-custodial.

כארנק Non-custodial, הקודים נמצאים באחריותו של המשתמש בלבד. כך, הנכסים בארנק נמצאים בשליטתו המלאה.

יכולת נוספת שמובנית בארנק היא האופציה להחליף מטבעות קריפטו וטוקנים דרך ShapeShift ו-Changelly, מה שהופך את המרת המטבע למהירה מאוד. העסקאות הן כמעט מידיות, כאשר העיכוב המקסימלי, אפילו במצב של עומס במערכת, יכול להגיע לכל היותר ל-4-2 דקות.

האתר של ארנק הקוין אומי מאוד נוח וברור לשימוש. תוכלו למצוא בתוכו את רשימת מטבעות הקריפטו והטוקנים שהוא תומך בהם, למשל. בנוסף, ממשק האתר תומך בכמה שפות.

מהם היתרונות המרכזיים של coinomi wallet / קוין אומי?

קודם כל, מדובר בארנק מאוד נוח לשימוש. כמה לחיצות קצרות, וביצעתם עסקה. זאת, תוך כדי שימוש בשפה שנוחה לכם ביותר מבין מגוון אפשרויות. ההתקנה והרישום עצמם קלים ופשוטים.שנית, שיטת האבטחה היא טובה. המשתמש הוא היחיד שמבצע אחסון וייצור סיסמאות.

מבחינת עלות עמלות על עסקאות, הן נקבעות ונוצרות באופן דינמי במהלך העסקה. ככל שהתור בבריכת המטבע גדול יותר, כך הריבית נמוכה יותר. זה אומר שלמשתמש יש אפשרות לשנות בעצמו את העמלה על העסקה ובכך להפחית את הסכום הכולל שעליו לשלם.

עוד חשוב להזכיר את עניין האבטחה – עד כה, אף האקר לא הצליח לפצח את הקוד של הארנק. זה מראה עד כמה יכולת ההצפנה וההגנה של הארנק היא חזקה.

למה עוד חשוב לשים לב?

הקוד של קוין אומי פתוח ברובו, אך 30% ממנו סגור בפני הציבור. זה אומר שצריך שיהיה אמון גדול במפתחים של הארנק, גם ביכולת שלהם לתכנת, וגם ביכולת שלהם לא להשאיר גישה אחורית למפתחות הפרטיים של המשתמשים.

האמון נפגע, כאשר בשנת 2019, גילה חוקר אבטחת מידע, כי ישנה פרצת אבטחה חמורה בארנק, ששלחה את ה-seed שלו, 12 מילים שיכולות לשמש כמפתח פרטי, לשרתם של גוגל. המפתח הפרטי בעצם נחשף בפני עובדי גוגל, וכך גם אולי לתוקפים חיצוניים שייכנסו לתקשורת. הוא מספר שאיבד כך כ-70 אלף דולר, שהם מרבית החסכונות שלו. לאחר מכן, דיווח כך משתמשים נוספים.

קוין אומי טוענת, כי גרסת הדסקטופ היא היחידה שנפגעה, וכי הפרצה תוקנה מיד לאחר שהתקבל הדיווח. עוד הם טוענים כי לאף אחד אחר מלבד עובדי גוגל לא הייתה גישה למפתח הפרטי שלו.

מאוחר יותר נמצא בדו"ח של חברת מחקר חיצונית, Cipherblade, כי הסיכוי שפרצת האבטחה היא זו שהובילה לגניבה הוא נמוך מאוד, כי המפתחות הפרטיים שלו היו מוצפנים. כלומר, יכולת האבטחה של קוין אומי כן עבדה כמו שצריך.

 

 

 

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
הבלוקצ'יין החל לממש את הייעוד הכה משמעותי וכעת הוא ממשיך בהתקדמות המטאורית הגלובלית ובשל כך מושקים קורסים רבים לטכנולוגיית בלוצקיין.
ארנק קוד פתוח שנוסד בשנת 2017 במטרה להפוך אותו לקל וידידותי למשתמשי אייפון. רוצים להכיר את כל היתרונות של ארנק בלו? לחצו עכשיו לפרטים
וורג' (Verge) הוא מטבע דיגיטלי קריפטוגרפי, ששם לעצמו את האנונימיות כערך עליון, ומאפשר לבצע העברות אנונימיות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין.
 נאו (NEO), הוא שמו של פרויקט קוד פתוח שמופעל ללא כוונות רווח ומטרתו העיקרית היא שימוש בבלוקצ'יין על מנת לייצר נכסים וזהויות דיגיטליים.
ניתוח הטכני מתמקם בניתוח של מגמות גרפיות שמתכללות את מחירי הסחורות לאורך זמן בכדי לנסות ולצפות את השינוי במחירי הסחורות בעתיד הקרוב