קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
coinomi wallet / קוין אומי

coinomi wallet / קוין אומי

רבים בוחרים ב- coinomi wallet / קוין אומי, אחד מהארנקים הוותיקים ביותר שמאפשרים שימוש במספר רב של סוגי מטבעות. מה היתרונות? לחצו לפרטים

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

כשניגשים לבחור בין מאות הארנקים הדיגיטליים שקיימים היום, מחפשים כמה תכונות הכרחיות: תמיכה במגוון מטבעות, נוחות, נגישות, גיבוי ואבטחה. אנחנו רוצים שהכסף הדיגיטלי יהיה זמין מכל מקום, שהפעולות בו יהיו קלות ומהירות, שהמידע בו לא ילך לאיבוד או חלילה ייגנב.

ולכן, רבים בוחרים ב- coinomi wallet / קוין אומי, אחד מהארנקים הוותיקים ביותר שמאפשרים שימוש במספר רב של סוגי מטבעות. הם סומכים עליו, ויש סיבות טובות לכך.

מהו coinomi wallet / קוין אומי?

ארנק קוין אומי נוצר בשנת 2014 על ידי ג'ורג' קימיוניס, בוגר הנדסה מאוניברסיטת מנצ'סטר.

קוינומי תמך בתחילה רק באנדרואיד, ובמטבעות פופולריים מעטים, כמו ליטקוין, את'ריום וביטקוין. במשך הזמן, הארנק הרחיב את פעילותו, והחל לפעול גם ב-iOS וגם במחשבים ניידים ונייחים. כיום, תומך הארנק ביותר מ-125 מטבעות בלוקצ'יין, ואלפי סוגים אחרים של טוקנים. זהו המספר הגבוה ביותר בקרב ארנקים מסוג Non-custodial.

כארנק Non-custodial, הקודים נמצאים באחריותו של המשתמש בלבד. כך, הנכסים בארנק נמצאים בשליטתו המלאה.

יכולת נוספת שמובנית בארנק היא האופציה להחליף מטבעות קריפטו וטוקנים דרך ShapeShift ו-Changelly, מה שהופך את המרת המטבע למהירה מאוד. העסקאות הן כמעט מידיות, כאשר העיכוב המקסימלי, אפילו במצב של עומס במערכת, יכול להגיע לכל היותר ל-4-2 דקות.

האתר של ארנק הקוין אומי מאוד נוח וברור לשימוש. תוכלו למצוא בתוכו את רשימת מטבעות הקריפטו והטוקנים שהוא תומך בהם, למשל. בנוסף, ממשק האתר תומך בכמה שפות.

מהם היתרונות המרכזיים של coinomi wallet / קוין אומי?

קודם כל, מדובר בארנק מאוד נוח לשימוש. כמה לחיצות קצרות, וביצעתם עסקה. זאת, תוך כדי שימוש בשפה שנוחה לכם ביותר מבין מגוון אפשרויות. ההתקנה והרישום עצמם קלים ופשוטים.שנית, שיטת האבטחה היא טובה. המשתמש הוא היחיד שמבצע אחסון וייצור סיסמאות.

מבחינת עלות עמלות על עסקאות, הן נקבעות ונוצרות באופן דינמי במהלך העסקה. ככל שהתור בבריכת המטבע גדול יותר, כך הריבית נמוכה יותר. זה אומר שלמשתמש יש אפשרות לשנות בעצמו את העמלה על העסקה ובכך להפחית את הסכום הכולל שעליו לשלם.

עוד חשוב להזכיר את עניין האבטחה – עד כה, אף האקר לא הצליח לפצח את הקוד של הארנק. זה מראה עד כמה יכולת ההצפנה וההגנה של הארנק היא חזקה.

למה עוד חשוב לשים לב?

הקוד של קוין אומי פתוח ברובו, אך 30% ממנו סגור בפני הציבור. זה אומר שצריך שיהיה אמון גדול במפתחים של הארנק, גם ביכולת שלהם לתכנת, וגם ביכולת שלהם לא להשאיר גישה אחורית למפתחות הפרטיים של המשתמשים.

האמון נפגע, כאשר בשנת 2019, גילה חוקר אבטחת מידע, כי ישנה פרצת אבטחה חמורה בארנק, ששלחה את ה-seed שלו, 12 מילים שיכולות לשמש כמפתח פרטי, לשרתם של גוגל. המפתח הפרטי בעצם נחשף בפני עובדי גוגל, וכך גם אולי לתוקפים חיצוניים שייכנסו לתקשורת. הוא מספר שאיבד כך כ-70 אלף דולר, שהם מרבית החסכונות שלו. לאחר מכן, דיווח כך משתמשים נוספים.

קוין אומי טוענת, כי גרסת הדסקטופ היא היחידה שנפגעה, וכי הפרצה תוקנה מיד לאחר שהתקבל הדיווח. עוד הם טוענים כי לאף אחד אחר מלבד עובדי גוגל לא הייתה גישה למפתח הפרטי שלו.

מאוחר יותר נמצא בדו"ח של חברת מחקר חיצונית, Cipherblade, כי הסיכוי שפרצת האבטחה היא זו שהובילה לגניבה הוא נמוך מאוד, כי המפתחות הפרטיים שלו היו מוצפנים. כלומר, יכולת האבטחה של קוין אומי כן עבדה כמו שצריך.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו