קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

Shrimpy

שרימפי היא מערכת לניהול תיקי השקעות במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת למשקיעים ולסוחרים לנהל את כל היתרה שלהם במספר פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו, כך שכל נכסי הקריפטו המפוזרים מרוכזים במערכת ניהול אחת. שרימפי מבטלת לפיכך את הצורך להיכנס בנפרד לכל פלטפורמת מסחר בקריפטו בה יש למשקיע נכסים כדי לבצע עסקאות והוראות קנייה ומכירה.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

שרימפי היא מערכת לניהול תיקי השקעות במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת למשקיעים ולסוחרים לנהל את כל היתרה שלהם במספר פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו, כך שכל נכסי הקריפטו המפוזרים מרוכזים במערכת ניהול אחת. שרימפי מבטלת לפיכך את הצורך להיכנס בנפרד לכל פלטפורמת מסחר בקריפטו בה יש למשקיע נכסים כדי לבצע עסקאות והוראות קנייה ומכירה.

שרימפי פועלת לפיכך כבוט חזק למסחר בקריפטו המתמקד בניהול תיקי השקעות (פורטפוליו) אוטומטיים, מסחר חברתי וצמיחת תיק באמצעות השקעות ארוכות טווח. החברה הוקמה בשנת 2018 תוך השקת הפלטפורמה המאפשרת באמצעות הבוט להגדיל את תיק הקריפטו של המשתמשים אוטומטית וכן להעתיק את האסטרטגיות המסחר של הסוחרים הטובים ביותר במערכת. שרימפי מאפשרת למשתמשים בה לייצר אינדקסים מותאמים אישית בכל פלטפורמות המסחר המחוברות אליה וליישם אסטרטגיית מסחר שונה עבור כל אחת.

בטיחות וכלים לשיפור ההשקעות

בדיקות עומק של אתרי דירוג מוסמכים מראות כי שרימפי היא חברה לגיטימית ואמינה המספקת כלי לניהול תיקים מקוון המחבר בין מספר חילופי מטבעות קריפטו בפלטפורמה אחת. האתר משתמש בממשקי API מאובטחים ומוצפנים כדי להשתלב בפלטפורמות המסחר האמינות, הבטוחות והגדולות ביותר בשוק הקריפטו העולמי, כמו Binance, KuCoin ו- Bittrex.

מנהל התיקים של שרימפי מאפשר למשקיעים להקצות ולנהל את תיקי ההשקעות בשלמותם באמצעות פילוח ואחוזים פשוטים המלווים בתמונות מצב חזותיות וסטטיסטיקות. באפשרות המשתמש בשרימפי להתאים באופן ידני או אוטומטי את הקצאתם של כל מטבעות הקריפטו על בסיס השוק על ידי שינוי האחוזים אשר יבצעו את העסקאות בשמו בפלטפורמות המסחר השונות בהן הוא סוחר.

בדומה לפלטפורמות מסחר חברתיות אחרות המתמחות במסחר והשקעה בקריפטו, כמו eToro למשל, המשתמשים של שרימפי יכולים לתקשר ולצפות במשקיעים אחרים ולראות בכך את הקניות והמכירות הפופולריות ביותר של מטבעות דיגיטליים במערכת הניהול. על ידי מעקב אחר משקיעי קריפטו מצליחים, ניתן להתאים את תיק ההשקעות כך שיתאים למשקיעים הטובים ביותר בפלטפורמה ואפילו לשוחח ישירות איתם דרך המערכת. בנוסף לכך, ניתן גם לעקוב אחר מנהיגים חברתיים (Social Leaders) ומשפיעי השקעות מרובים ולתת להם לנהל באופן אוטומטי חלק מנכסי הקריפטו של המשתמש באמצעות הצמדת התיקים.

כשמגדירים את אסטרטגיית המסחר או את תיקי ההשקעות המותאמים אישית בשרימפי, ניתן לקבל מידע על ביצועי התיקים והאסטרטגיות על ידי בדיקה חוזרת (Backtest) אשר תוכל ולמצוא את הקצאת המשאבים האולטימטיבית בהתבסס על מידע היסטורי. הכלי לבדיקה חוזרת של שרימפי מאפשר בדיקה של אינדקס עם נתונים היסטוריים כדי לראות כיצד האסטרטגיה העכשווית הייתה מתפקדת בעבר בכל פלטפורמת מסחר. עם זאת, יש לזכור שהבדיקה החוזרת מתמקדת בנתונים היסטוריים, ושוק הקריפטו הוא מרחב המשתנה כל הזמן, כך שמה שעבד לפני שנה אולי לא יעבוד עוד בתנאי השוק העכשוויים.

סוגי חשבון שונים ועלויות חודשיות

שרימפי מציעה שלושה סוגים שונים של חשבונות משתמשים, כאשר לכל אחד מהם תמחור וסל מוצרים שונה. הגרסה החינמית נקראת Holder, והיא מאפשרת למשתמשים מעקב חופשי אחר תיקי ההשקעות, לקשר עסקאות חילופים אוטומטיים וידניים ללא הגבלה, להחזיק במספר תיקי השקעות, וכן לנתח את הביצועים של כל תיק באמצעות נתונים נגישים וסטטיסטיקות.

חשבון הפרימיום הפופולרי בשרימפי נקרא Professional. התמחור שלו לחודש נע בין 19 דולרים לחודש אחד, 16 דולרים לחודש עבור חבילה של 6 חודשים, וכן 13 דולרים לחודש עבור חבילה של שנה. מלבד לכל הפונקציות המוצעות בחשבון ה- Holder, חשבון ה- Professional מאפשר למשתמשים לבנות אסטרטגיית מסחר אוטומטית בהתבסס על תיקי ההשקעות השונים שלהם במערכת. החשבון מציג למשתמשים את היסטוריית המסחר שלהם, בונה עבורם אינדקס השקעות אישי, וכן מציב בהתאם לדרישה גידור השקעה ומקצה את משאבי התיקים לענפים שונים וכדאיים, כל זה כחלק מהניהול האוטומטי של הבוט.

בוט משתמש הפרימיום Professional תומך לפיכך בפונקציית הבדיקה החוזרת המבוססת על נתוני ההשקעות בעבר, כאשר ניתוח שכזה יכול לסקור עד לחמש שנות השקעה רצופות בכל תיק. בנוסף, חשבון הפרימיום מאפשר למשתמשים להרוויח כסף משרימפי על ידי הפיכה למנהיגים חברתיים, החושפים את תיק ההשקעות שלהם לכלל ציבור המשתמשים של שרימפי. בהתאם, רק משתמשי הפרימיום חשופים ליכולת להעתיק את תיקיהם של המנהיגים החברתיים, לעקוב אחריהם ולהצמיד אליהם את תיקי ההשקעות אוטומטית באמצעות הבוט.

חשבון הפרימיום הבכיר ביותר בשרימפי נקרא Enterprise, והמחיר שלו לחודש נקבע פרטנית בהתאם לצרכיו של כל משתמש בנפרד. מעבר לכל הפונקציות הניתנות במסגרת חשבונות ה- Holder וה- Professional, חשבון ה- Enterprise מאפשר למשתמשים לבצע תיאום אוטומטי בין תיקי ההשקעות שונים בפלטפורמות נפרדות. חשבון זה לוקח בחשבון את עלויות המס השונות ומציע מערכת של ייעול מס אישי. בנוסף, חשבון זה מספק שירות פרימיום עם מענה מהיר ביותר על שאלות שונות מצד צוות התמיכה של שרימפי, ואף מאפשר פיתוח אישי של אסטרטגיות מסחר אוטומטיות חדשות בהתאם לתיקי ההשקעות של המשתמש.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו