קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

Pionex

Pionex, רובוט שהוא מעין יצור כלאיים שלא לגמרי מחליף את עבודתכם כמשקיעים בשוק הקריפטו, אך כן חוסך לכם המון עבודה שחורה ושעות ישיבה לחוצות על המחשב. כשאחד היתרונות הכי גדולים שלו הוא העלות הנמוכה בה הוא מציע את שירותיו.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

לכולנו חלומות גדולים על התעשרות מהירה, אולם הדרך לפסגה הכלכלית המבוטחת רצופה בירידות ועליות שלעיתים הופכים את המסע לכזה שנראה בלתי אפשרי. אחת הדרכים היעילות ביותר לצלוח מסע שכזה היא להשקיע את כספנו ביעילות כך שיעבוד עבורנו ויצליח לייצר לנו הכנסה בנוסף או במקום זו שאנו מייצרים בעבודתנו.

כדי להשקיע בתבונה ניתן לפעול דרך מספר ערוצים. המקובלים שבהם הם בתי השקעות או מסחר עצמאי. למרבית האנשים האפשרות הראשונה קורצת, היות ונח להם לשים את כספם בידי "מומחים" ולשכוח ממנו. הבעיה היא שלמרבה הצער לאורך השנים מתחלף כל פעם בית ההשקעות המצליח, וכך אנו למדים שקשה לאותם אנשים להכות את השוק לאורך שנים כשאסטרטגיות השקעה מתחלפות. בנוסף, בתי ההשקעות לוקחים עמלות מדמי ההפקדה ומדמי הצבירה אשר לאורך השנים יכולות להביא לאובדן רווח של מאות אלפי שקלים ואפילו לחצות את רף המיליון כתלות בגובה ההשקעה. כן. אנחנו לא מגזימים. נסו לשחק עם המספרים במחשבון ריבית דה –  ריבית.

האפשרות השנייה של השקעה עצמית אפשרית, אך רובנו ככולנו לרוב לא מצליחים להרוויח לאורך זמן, וכן נחשפים להטיות פסיכולוגיות שעלולות לסכן את כל כספנו המושקע.

לכן, אולי תשמחו לשמוע על Pionex, רובוט שהוא מעין יצור כלאיים שלא לגמרי מחליף את עבודתכם כמשקיעים בשוק הקריפטו, אך כן חוסך לכם המון עבודה שחורה ושעות ישיבה לחוצות על המחשב. כשאחד היתרונות הכי גדולים שלו הוא העלות הנמוכה בה הוא מציע את שירותיו.

אז איך Pionex עובד?

הרובוט הוא למעשה בוט, כלומר תכנת מחשב ייעודית וחכמה שהותאמה לצרכים מסוימים מראש, אשר ניתנת להפעלה באמצעות גרסת רשת נוחה שמתאימה גם לשימוש דרך הטלפון הנייד. הדבר מהווה יתרון במיוחד בשוק הקריפטו בו בכל שעה [שלא נאמר בכל חצי דקה] עשויים להתבצע שינויים בעשרות אחוזים בשער המטבע.

הבוט למעשה פעיל 24/7, ופועל בהתאם לפקודות שהכנסתם לו מראש בשילוב מערכת חכמה להפעלה עצמית. זאת בניגוד לפקודות הפשוטות בתוכנות המסחר שאנו מכירים אשר לרוב מתבלטות לאחר מימוש ראשון של הפקודה. כלומר אם כרגע אתם סוחרים עם מערכת שלאחר שקבעתם לה פקודת LIMIT שמומשה ונמחקה עליכם לקבוע את הפקודה מחדש, תשמחו לדעת שיש אלטרנטיבה לקנייה ומכירה אין סופית, או סופית, בהתאם להגדרתכם כמובן, אשר מעלה את רמת האוטומציה וכך מאפשרת לכם להתנהל במקביל למסחר ולא לבדוק כמה פעמים ביום אם הפקודה התממשה ולשים חדשה.

בנוסף, כמובן שהבוט לא הולך לישון, וככה אתם יכולים לישון בשקט יותר כשאתם יודעים שיש מי שסוחר את עבודתכם במקומכם.

מה Pionex עושה בתכלס?

בפועל, Pionex נעזר בניתוח חוזים עתידיים וכך על 8 שעות מעריך מחדש האם כדי למכור או לקנות בכסף שהשקעתם בו. כך, לדברי המפתחים, ניתן לחזות בדיוק הרב ביותר כיצד יגיב שוק הקריפטו להתפתחות הבאה ולדעת לגרוף רווחים או לצמצם סיכונים בהתאם.

ההדגש העיקרי של Pionex הוא שוק הקריפטו ונכון להיום הם אינם מציעים מסחר במניות.

איך משתמשים בשירות וכמה הוא עולה?

כדי להתחיל לסחור בעזרת Pionex צריך להירשם למערכת דרך מערכת פשוטה המונגשת דרך גוגל או ספארי. לאחר ההרשמה תתבקשו להעביר את סכום הכסף שברצונכם להעביר לרובוט כדי שיסחור בו. יש בכך יתרון משמעותי שכן בדומה לחברות ההשקעה הפרטיות אין צורך לתת את מספר כרטיס האשראי או את פרטי הבנק שלכם וכך עולה אפשרותכם להגן על המידע והחשבון שלכם.

ניתן לסחור בסכומים קטנים החל מ-50 דולרים בלבד, ועד לכמה שתרצו כמובן. דמי הניהול של Pionex עומדים על 0.05% מהצבירה בלבד. זאת בהשוואה ל0.8%, 0.6% או 0.4% בחברות שבדקנו הישראליות שבדקנו. הבדל נוסף הוא כמובן הנגישות לשוק הקריפטו, אליו בתי ההשקעות המוסדיים לא ששים לגשת, כך שאם אתם מאמינים בו נמכשיר מהווה בהחלט אלטרנטיבה מעניינת.

לסיכום:

Pionex נראה כמו מוצר מעניין מאוד ששווה חקירה והתעמקות בו. לחברה כאמור אתר נח מאוד, אם כי באנגלית בלבד, בו ניתן לקרוא על שיטות הפעולה לעומק ולהבין טוב יותר המוצר. כמו כן, ניתן לצפות בסרטון שאורכו כחצי שעה ומומן על ידי Pionex עצמה, אך למרות זאת נראה שמסביר בצורה די אובייקטיבית ובפירוט רב על הרובוט ועל יתרונותיו.

כידוע, אין מתנות חינם בחיים, ואם אכן הייתה זו שיטה בלתי מנוצחת סביר להניח שלא היה טעם ל Pionex להשתמש בכסף שלכם. מנגד, נראה שמדובר על מערכת עם פוטנציאל להצליח, והעובדה שהם גובים דמי ניהול כה נמוכים בהחלט קורצים לכל הפחות לנסות אותם לתקופה ולגבש עמדה רצינית יותר לגביהם.

כך או כך, נזכיר שהמפתח להצלחה בהשקעות כמו בכל תחום בחיים הוא לאסוף כמה שיותר מידע, וכך לקבל החלטות אשר מתאימות כמה שיותר לכם ולאופי שלכם כמשקיעים או כמשקיעות. לכן מומלץ להרחיב את הקריאה כאן באתר וברשת בכלל, וללמוד על כלים נוספים שיעזרו לנו לעזור לעצמנו בדרך לכיבוש הפסגה הכלכלית הנכספת.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו