קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

Mudrex

מודרקס היא פלטפורמת מסחר מבוססת טכנולוגיית ענן מסוג אלגו (Algo), המאפשרת השקעה אוטומטית בקריפטו לכולם. הסוחרים במודרקס יכולים לבנות רובוטים מסחריים אוטומטיים משלהם או להשקיע בבוטים שנוצרו על ידי סוחרים מובילים אחרים בפלטפורמה. היא ממוקמת בסן פרנסיסקו, ונחשבת לפלטפורמה צעירה יחסית שכן הושקה רק בפברואר 2019. הפלטפורמה מונה כבר למעלה מעשרת אלפים משקיעים עם שווי סחר כולל של יותר מחמש מאות מיליון דולר.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

מודרקס היא פלטפורמת מסחר מבוססת טכנולוגיית ענן מסוג אלגו (Algo), המאפשרת השקעה אוטומטית בקריפטו לכולם. הסוחרים במודרקס יכולים לבנות רובוטים מסחריים אוטומטיים משלהם או להשקיע בבוטים שנוצרו על ידי סוחרים מובילים אחרים בפלטפורמה.

היא ממוקמת בסן פרנסיסקו, ונחשבת לפלטפורמה צעירה יחסית שכן הושקה רק בפברואר 2019. הפלטפורמה מונה כבר למעלה מעשרת אלפים משקיעים עם שווי סחר כולל של יותר מחמש מאות מיליון דולר.

תמחור ותוכנות ב-Mudrex

סוחר חדש יכול פשוט להשאיר את המסחר למומחים ולהשקיע בבוטים מסחריים אמינים ונבדקים באמצעות האפשרות מודרקס השקעות (Mudrex Invest), שהם אוטומטיים לחלוטין מקצה לקצה.

ההשקעה באמצעות מודרקס השקעות עשויה להתחיל בסכום נמוך של כמאה דולרים בעת השקעה בקריפטו, סכום שאינו כולל את דמי העמלות לפלטפורמה התלויים באסטרטגיית ההשקעה הנבחרת.

מודרקס בנייה (Mudrex Build) היא אופציה המאפשרת לבחון מחדש, לבנות ולגבות אסטרטגיות השקעה ומסחר אוטומטיות. קלות המסחר עם מודרקס הופכת את הפלטפורמה לאחת ההזדמנויות המזמינות ביותר בתחום המסחר האוטומטי, במיוחד עבור סוחרים חדשים.

המערכת של מודרקס בנייה מאפשרת אופציית בנייה חינמית לבחינת אסטרטגיות ההשקעה ולבנייה של אסטרטגיות אוטומטיות חדשות על ידי הסוחרים. בנוסף, המערכת מציעה גם אפשרויות בנייה בתשלום, כאשר מחירן מתחיל בכ-16 דולרים לחודש, המציעות כלים מתוחכמים יותר לבניית ולבחינת האסטרטגיות.

באופן לא אופייני לפלטפורמות מסחר דיגיטליות המתמחות בהשקעה במטבעות קריפטו, מודרקס השקעות אינה גובה דמי חבר, אלא גובה עמלה מינימלית רק כאשר הסוחר מתחיל להשקיע. העלות יכולה להיות נמוכה עד 5 דולר לחודש.

מאפיין ייחודי מאוד של מודרקס הוא כלי המודרקס הגנה (Mudrex Protect). עם חותמת הביטוח של מודרקס הגנה על אסטרטגיית ההשקעה האוטומטית, אם האסטרטגיה לא מניבה רווח בחודש, הסוחר מקבל החזר מלא של דמי העמלה. בכך, תשלום העמלות למודרקס מגובה ותלוי בהצלחתן של אסטרטגיות ההשקעה האוטומטיות שהיא מציעה לסוחרים.

לפלטפורמת המסחר של מודרקס יש ממשק משתמשים פשוט ומלוטש, עם כל הפרטים המוצגים בסגנון מינימליסטי. למרות שפלטפורמת מודרקס אינה זמינה במכשירים ניידים, גרסת שולחן העבודה שלה ידידותית למשתמש, במיוחד עבור סוחרים מתחילים, כך שבתוך כמה לחיצות אפשר להתחיל להשקיע.

ההשקעה במודרקס מתבססת על מדד קנייני שנקרא 'ציון ביצועים' כדי לעזור למשקיעים לבחור בחוכמה את השקעות הקריפטו שלהם. ציון הביצועים הוא מספר שמשתנה בין 0 ל-10. ככל שהמספר גבוה יותר, כך הסיכון לעומת התגמול עבור אסטרטגיה טובים יותר. כל מספר מתחת ל-4 יכול להיחשב כחלש, ניתן לחשוב על 5-7 כדירוגים ממוצעים ועל 8 ומעלה כעל דירוגי השקעה טובים.

אבטחת מידע ומענה על בעיות

מודרקס היא פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטו המגובה בטכנולוגיית הגיבוי Y-Combinator.  הפלטפורמה של מודרקס בטוחה ואינטואיטיבית הן לסוחרים מתחילים והן לסוחרים מומחים, וכן היא ממקמת עצמה כאזור המסחר המרכזי עבור המשתמשים שלה. הפלטפורמה מציעה השקעות בטוחות לחלוטין עם אבטחת סיסמאות, הגנת 2FA, והבוטים המשקיעים שלה מחוברים לבורסות עם API, ובכך מבטלים הרשאות משיכה וסיכונים. בכך מאפשרת מודרקס השקעות אוטומטיות ענפות באופן בטוח לחלוטין.

מודרקס מציעה סעיף שאלות נפוצות מקיף למשתמשים שלה, המסייע להם לפתור את רוב הבעיות השכיחות בחשבונם. לפלטפורמה יש גם קהילת משתמשים פעילה בנושא נוכחות מינימלית ברשתות החברתיות. עמוד הביניים של מודרקס מציע גם מידע וסיוע ספציפיים למשתמשים בו, אך ברמה ראשונית בלבד. הסוחרים יכולים לפנות לצוות התמיכה הנגיש של מודרקס באמצעות הדוא"ל, טוויטר, או רשת דיסקורד.

סיכום

לסיכום, מודרקס היא פלטפורמת מסחר בקריפטו אפקטיבית ביותר לאלו הבוחרים להשקיע באמצעות בוטים אוטומטיים. המסחר בבוטים יכול להיות מאוד נוח, במיוחד לסוחרים מתחילים, שכן הוא זול יחסית, בטוח, ומניב תשואות מדודות וצפויות מראש. לסוחרים מתקדמים יותר מודרקס מציעה כאמור את האפשרות לבנות, לתכנן ולשפר את הבוטים שלהם עצמם, או בוטים אחרים שהם מצאו בפלטפורמה.

 

 

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו