קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

Hypertrader

היפרטריידר הינה פלטפורמה למסחר שמנגישה לכם את מיטב המיעד שאופן בכל אחד יכול להבין אותו. אנחנו ניסינו ואהבנו! למה? הנה כל המידע

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

כידוע, מסחר באופן כללי ובמטבעות הקריפטו בפרט עשוי להיות מבולגן, מלחיץ, ואם אתם אינכם שחקנים מתוחכמים ומנוסים להביא לתחושות והתנהלות הדומה לזו שיש בקזינו; הימורים ופעולות מהבטן, שלרוב מבוססים על טיפים מחברים שמספרים איך הביאו את המכה, או על "אנשי מקצוע" בהצהרותיהם השונות בתקשורת. כשאכן כך הדבר, אנו נחשפים להטיות פסיכולוגיות שונות שלמרבה הצער פעמים רבות מביאות להפסדים קטנים, או גדולים.

כתוצאה מכך עולה הצורך בשיטה, ובמערכת שתהיה נוחה ואמינה, ותספק לנו את מיטב המידע באופן שנוכל להבין אותו. עבור חלקנו, ייתכן ש-Hypertrader היא המערכת שחיפשנו. מדובר למעשה במערכת מסחר וניתוח, שמחביאה בתוכה מגוון רחב של פיצ'רים העוזרים לקבל תמונה מעמיקה ומדויקת יותר על המסחר, וכך נותנת לנו נקודת מבט אנליסטית ובעיקר נוחה העוזרת בניתוח המוצר שברצוננו לסחור בו.

על הפלטפורמה

במבט ראשון המערכת דומה למערכות שכבר ראינו, אולם אחד היתרונות הגדולים שלההוא הנוחות והפשטות שהיא יודעת לייצר בקרב הסוחרת או הסוחר הפשוט. מזכירה מאוד את Trading View הפופולרית, ואף יודעת להתממשק איתה ולכלול בתוכה את כל המניות והמטבעות שכבר עקבתם אחריהם דרכה מבלי שיהיה לכם צורך לשנות ולהעתיק.

פונקציות מצוינות נוספות לאוהבי הגרפים ושונאי טבלאות המעקב היא הכלים ש- Hypertrader נותנת ובעזרתם ניתן לסמן מחירי מפתח על הגרף עצמו. כך למשל ניתן לסמן את מחירי הכניסה ולציין את הכמות שרכשתם, ואז לראות אוטומטית על הגרף לאורך זמן את המחיר הממוצע. הדבר נח במיוחד אם נכנסתם יותר מפעם אחת במחיר ובכמות שונה כמובן. בנוסף, המערכת שמצויידת בממשק עבודה נח ונגיש מציגה כל הזמן סקירה כללית של כל מניה או מטבע שלכם, מבלי שתצטרכו ללכת כל פעם להיסטורית העסקאות או לתחזק טבלת אקסל שמתעדת אותם.

המערכת חמושה כמובן במיטב הכלים שאנחנו רגילים אליהם בכל מערכת מסחר אחרת, ממוצעים נעים, פיבונאצ'י, רשימות מעקב, התראות מחיר ובאמת כמעט כל דבר שראיתם במקום אחר נמצא גם פה.  

איך זה עובד?

כדי להשתמש במערכת צריך להוריד את האפליקציה לשולחן העבודה, היא אינה מותאמת לפעול בטלפונים ניידים, ואין לה גרסת רשת. אלו שתי נקודות שבהחלט עשויות לפגוע בחווית המשתמש בה, שכן לא ניתן לסחור בלי המחשב. כתיבת השם במנוע החיפוש שאתם משתמשים בו אמור להספיק להורדה, שכן המערכת תומכת בכלל מערכות ההפעלה הנפוצות. כיאה לגוף שמכבד את עצמו יש לחברה אתר נגיש מאוד, אך באנגלית, שדרכו ניתן להבין הכל, ואף לקבל תמיכה והדרכה על ידי נציג בלייב צ'אט.

כמה זה עולה בהשוואה לפלטפורמות אחרות?

מבחינת מחיר, Hypertrader דורשים לא מעט כסף עבור השימוש במערכת. על מנוי לחודש תצטרכו לשלם כמעט 40 דולרים [39.95 ליתר דיוק], אך ככל שתתחייבו ליותר זמן תזכו להנחה. מנוי רבעוני יזכה אתכם ב10%, מנוי חצי שנתי ב15%, ומנוי לשנה יזכה בהנחה של 20% שתוריד את המחיר ל31.96 דולרים בחודש, המגיעים לכדי 383.52 דולר בשנה. זאת בהשוואה למערכות המסחר של אינטרקטיב שאינה גובה דמי שימוש חודשיים, או של trading View שגובה 14.95 דולר לחודש עבור גרסת ה-PRO שלה, ו-29.95 דולר לחודש עבור גרסת ה-PRO+, כמובן בנוסף לאפשרות לשימוש חינמי עם פרסומות. 

כאמור, המערכת אינה מאפשרת מסחר באפליקציה דרך הטלפון ואין לה גרסת רשת שמאפשרת לפתוח אותה מבלי להוריד את הממשק. על אף החסרונות בנגישות, היא מרוויחה בכך מהירות הפעלה מהירה יותר, החשובה במיוחד במסחר במטבעות קריפטולוגים לעיתים, וכן כתוצאה מכך רמת האבטחה שלה עולה. 

לסיכום

המערכת מאוד ידידותית למשתמש הממוצע, מלאה בפיצ'רים נוחים, מתפקדת מהר ומאובטחת. קורצת במיוחד לאלו האוהבים ויזואליות ומיידיות. מחירה אינו זול בהשוואה למערכות מסחר אחרות, וכן היא מחייבת התקנת תוכנה על שולחן העבודה ולא כניסה ויציאה מכל מקום.

ניתן להוריד ולנסות במשך שלושה שבועות, דבר מומלץ בעיני לאלו המשתמשים במערכת שאינה נוחה להם, ומוכנים לשלם את הסכומים הנדרשים.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו