קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
Botsfolio

Botsfolio

בוטספוליו היא מערכת מסחר אוטומטית באמצעות בוט מסחר במטבעות קריפטו המאפשרת למשתמשים בה לסחור בפשטות וללא מיומנות מוקדמת במסחר מקוון או בקידוד. המערכת של בוטספוליו מציעה בוט מסחר עוצמתי ומאובטח מאוד שיכול ליצור ולנהל את תיק הקריפטו של המשתמשים ביעילות.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

בוטספוליו היא מערכת מסחר אוטומטית באמצעות בוט מסחר במטבעות קריפטו המאפשרת למשתמשים בה לסחור בפשטות וללא מיומנות מוקדמת במסחר מקוון או בקידוד. המערכת של בוטספוליו מציעה בוט מסחר עוצמתי ומאובטח מאוד שיכול ליצור ולנהל את תיק הקריפטו של המשתמשים ביעילות.

בוטספוליו נועדה לפיכך לסייע למשקיעים להרוויח תשואות סבירות ומתונות ללא קשר לתנודות שוק הקריפטו, על ידי כיוונון מתמיד ואוטומטי של בוט המסחר, באמצעות היכולת האוטומטית שלו לזהות הזדמנויות לעסקאות כדאיות לאחר סריקה מתמדת של השוק.

המערכת של בוטספוליו מאפשרת ניהול מלא של תיק ההשקעות של המשתמש (פורטפוליו), אך בניגוד למערכות השקעה אוטומטיות, המערכת מחוברת אך ורק לפלטפורמת המסחר של Binance, הנחשבת לאחת מענקיות המסחר בקריפטו בעולם כיום.

לאחר הרשמה סטנדרטית, על המשתמשים בפוטספוליו לבחור את יעדי ההשקעה שלהם במערכת. בוטספוליו מציגה מספר שאלות מכווינות שעוזרות למשתמשים לבחור כיצד להקצות השקעה במטבעות הקריפטו השונים. התשובות יאפשרו לפיכך למערכת לגבש אסטרטגיית מסחר שמתאימה להכלת הסיכון וציפיות הרווח של כל משתמש.

לאחר מכן, הבוט של בוטספוליו למעשה מתחבר לחשבון ה- Binance של המשתמשים וסוחר דרכו אוטומטית. המשתמשים יכולים לעקוב בהתאם אחר מה שנעשה בחשבונם באמצעות בלוח המחוונים הוויזואלי של בוטספוליו.

בתור בוט למסחר במטבעות קריפטו, בוטספוליו מנהל את ההשקעות בקריפטו ממש כמו שמנהל קרנות גידור עושה עבור משקיעים מסורתיים במניות או באג"חים למשל. הבוט של בוטספוליו יכול לבצע ביעילות עסקאות בתוך אלפית שנייה מהבחירה בהזדמנות לעסקה כדאית. מהירות הביצוע ממקסמת את הסיכויים להרוויח, בשונה מביצוע ידני של המשקיע עצמו דרך פלטפורמות המסחר המוכרות.

בוטספוליו אינה מאחסנת או מגבילה את הגישה של המשתמשים לכספם או לחשבונם, וכן היא אינה מעבירה זאת לשום צד שלישי. לאחר קביעת האסטרטגיות, בוטספוליו סוחרת ישירות מפלטפורמת המסחר של Binance ומתוך החשבון הפרטי של המשתמשים. המשתמש נשאר לפיכך בשליטה מלאה על הנכסים בתיק ההשקעות שלו. בוטספוליו מתחברת לחשבון ה- Binance באמצעות ממשק API מוצפן המבטיח שאף גורם עוין לא יפרוץ לפעילות הבוט בחשבון.

Botsfolio

אסטרטגיות המסחר של בוטספוליו

כאמור, על ידי יצירת אסטרטגיה מותאמת אישית ליעדי ההשקעה של כל משתמש לטווח הקצר והארוך, מושג גיוון כדאי בתיק ההשקעות. הגיוון ממזער למעשה את הסיכון להפסדים, עניין חיוני בהתחשב באופי התנודתי ביותר של שוק מטבעות הקריפטו. אסטרטגיית המסחר שנבחרה והותאמה על ידי הבוט מושפעת מהאורך הרצוי של ההשקעות, מן היכולת האישית של המשתמשים לספוג סיכון והפסדים, וכן מאחוזי הרווחים המצופים על ידי המשתמשים לטווח הארוך.

אסטרטגיית השקעה אחת בבוטספוליו היא השקעת ערך (Value Investment Strategy), המוגדרת ברמת סיכון בינונית. הבוט קונה באסטרטגיה זו נכסים במחירים נמוכים מהערך הפנימי, באמצעות מערכת אוטומטית לפיקוח על ירידת מחירים. בהשקעת ערך, כ- 80% מההשקעה מוקצים לנכסים בעלי ביצועים גבוהים ושאר ה- 20% לנכסים המוגדרים כצומחים. יש לציין בהקשר זה כי השקעת ערך איננה אסטרטגיית השקעה לטווח ארוך.

אסטרטגיית המסחר המגודרת (Hedged Trading Strategy) היא שילוב של מסחר נקודתי ועתידי. מסחר נקודתי, שנקרא גם מסחר במזומן, הוא קנייה או מכירה של נכס לתשלום מידי ומסירה בתאריך ספציפי הנקבע מראש. מנגד, מסחר בחוזים עתידיים מאפשר למשקיעים להשיג חשיפה לקריפטו מבלי להחזיק את המטבע עצמו. באסטרטגיית המסחר המגודרת, המסחר הנקודתי גבוה יותר ומכיל כ- 80% מסך תיק ההשקעות, בעוד שהחוזים העתידיים מהווים כ- 20%. אסטרטגיית המסחר בגידור מוגדרת כהשקעה ברמת סיכון בינונית.

אסטרטגיית מסחר בחוזים עתידיים (Futures Trading Strategy) מקצה כ- 100% מהנכסים בתיק ההשקעות לחוזים עתידיים. בהתאם, הסיכונים גבוהים מאוד באסטרטגיה זו וכך גם התשואות הפוטנציאליות, כך שהיא מדורגת ברמת סיכון גבוהה.

אסטרטגיה נוספת ומתונה יותר מתאפשרת בחשבון החיסכון המוצע למשתמשי בוטספוליו (Investing for Fixed Income), בו יכולים המשתמשים לצבור ריבית בשיעור של 6% עד 8% בשנה על ידי שימוש ב-  USDT כבטוחה, מה שמקנה השקעה בטוחה וקבוע מראש מן ההשקעות בקריפטו.

תמחור ועלויות למשתמשים

בוטספוליו מציעה שלושה מחירי מנויים למשתמשים בהתאם לגודל תיקי ההשקעות שלהם. ניתן לשלם למערכת של בוטספוליו רק באמצעות מטבעות הקריפטו המרכזיים, ובהם ביטקוין, אתריום, ביטקוין קאש ולייטקוין.

עבור תיקי השקעות המנהלים בין אלף לכשלושת אלפים דולרים, עלות המנוי בבוטספוליו היא כשישים דולרים לשנה. עבור תיקים המנהלים בין שלושת אלפים לכעשרת אלפים דולרים, העלות השנתית לבוטספוליו היא כמאה ועשרים דולרים. המחיר השלישי והגבוה ביותר עבור תיקי השקעות שבין עשרת אלפים לכחמישים אלף דולרים היא כחמש מאות וארבעים דולרים לשנה. בנוסף לכל אלו, בוטספוליו גובה כ- 15% של דמי ניהול וביצוע על הרווחים שנצברו בסוף כל רבעון באמצעות השקעותיו של הבוט.

 

 השתמשו בקוד קופון info.cryptocefb

וקבלו 5% הנחה

 

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו