קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?

Bitsgap

Bitsgap הוא פלטפורמה המיועדת למסחר במטבעות מבוזרים (cryptocurrency), המספקת את האפשרות לסחור במספר בורסות קריפטו שונות בפלטפורמה אחת. במסגרת השירותים ש- Bitsgap מספקת, ניתן למצוא כלים כגון תיק השקעות מסודר, בוטים שונים למסחר אוטומטי, כלי לניצול ארביטראז'ים, ועוד.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

מהי Bitsgap?

Bitsgap הוא פלטפורמה המיועדת למסחר במטבעות מבוזרים (cryptocurrency), המספקת את האפשרות לסחור במספר בורסות קריפטו שונות בפלטפורמה אחת. במסגרת השירותים ש- Bitsgap מספקת, ניתן למצוא כלים כגון תיק השקעות מסודר, בוטים שונים למסחר אוטומטי, כלי לניצול ארביטראז'ים, ועוד.

ביטסגאפ הוקמה ב-2017 על ידי צוות של מומחים בתחומי המסחר, הביטחון והשוק, מבלי לקבל תמיכה או השקעות חיצוניות מאף גורם. את הכסף ליצירתה של הפלטפורמה השקיעו בעליה עצמם. מטרתם הייתה ליצור פלטפורמה בה יש את כל הכלים והאמצעים להם סוחרים יזדקקו, מקום בו סוחרים בשוק הקריפטו יוכלו לנהל את ההשקעות שלהם באופן היעיל ביותר. לכן, תומכת Bitsgap בעשרים וחמש בורסות קריפטו שונות, ומכילה כלים ועזרי מסחר מסוגים שונים.

אילו כלים אפשר למצוא ב- ?Bitsgap

כאמור, Bitsgap מכילה מגוון של כלים שונים המאפשרים לסוחרים לייעל את האופן שבו הם סוחרים בבורסות הקריפטו השונות. אם כן, מהם הכלים הללו ומה היתרונות המרכזיים שלהם?

פלטפורמת המסחר

Bitsgap מכילה פלטפורמת מסחר יעילה ונוחה לשימוש, המכילה את העזרים והכלים הנפוצים והפופולריים ביותר. הפלטפורמה של Bitsgap תומכת במספר בורסות במקביל, ולא גובה עמלות מסחר נוספות. היתרונות הפרקטיים של הפלטפורמה הם האפשרות לגשת ליותר ממאה נתונים ואינדיקטורים פופולאריים, היכולת לסחור במספר בורסות במקביל, והיכולת לשנות ולבטל הזמנות ישירות מתצוגת הגרף. כמו כן, מדובר בפלטפורמה מתקדמת מאוד מבחינה ויזואלית, הכוללת 12 סוגים של תרשימים הניתנים לעיצוב אישי, מצב לילה ובוקר, ויותר מ- 50 כלי ציור חכמים.

 

בוטים למסחר אוטומטי

Bitsgap כוללת מערכת של בוטים מתקדמים המאפשרים לסחור בקריפטו באופן אוטומטי. הבוטים עובדים 24 שעות ביום ובכל ימות השבוע, ולפעולתם הרציפה דרושה רק התחברות לבורסה ואישור להתחיל לפעול. הבוטים משוכללים מאוד ויכולים לעבוד בכמעט 30 בורסות שונות, בניהן Binance, Bitfinex, ו- Kraken, כאשר אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שלהם הוא האפשרות לבדוק את יעילותם טרם השימוש בשוק האמיתי, באמצעות פונקציית הדמו. כך, ניתן לבדוק את יעילות הבוטים ואסטרטגיות המסחר שלך מבלי לסכן כסף אמיתי.

אופציית הסיגנלים

כלי הסיגנלים של Bitsgap מאפשר לסוחר לקבל התראות על חריגות ואנומליות בשוק, וכך להגיב אליהן במהירות, דבר המאפשר למנוע הפסדים כבדים ואובדן הזדמנויות. יתרונה המשמעותי של אופציה זו נעוץ בכך שהיא מאפשרת גם למי שאינו מומחה במסחר לשים לב לחריגות שהיו חומקות מעין מנוסה. כמו כן, יכולה אופציית הסיגנלים המתריעה ומדווחת על חריגות לעזור גם למקצוען, שלמרות מקצועיותו איננו תוכנת מחשב ולכן בוודאי אינו יכול לעקוב אחרי כל המטבעות בכל השווקים בו זמנית.

כלי הארביטראז'

כלי הארביטראז' הוא כלי שמזהה אוטומטית מצב של ארביטראז' בשווקים ומדווח על כך במהירות לסוחר. ארביטראז' הוא המילה לתיאור סיטואציה בה בבורסה אחת מטבע נמכר במחיר נמוך מבורסה אחרת. מצב זה מאפשר לנצל את הפער בין המחירים ולייצר רווח, באמצעות קניה של המטבע בבורסה בה ערכו נמוך יותר, ומכירה שלו בבורסה בה ערכו גבוה יותר. ייתרון מרכזי של כלי הארביטראז' של ביטסגאפ הוא העובדה שהתוכנה כוללת בתוך חישוב הרווח גם את העמלה שגובות הבורסות השונות, ובכך מאפשרת לאתר ארביטראז'ים ביעילות, לנצלם במהירות וכך להרוויח כמה שיותר.

תיק ההשקעות

תיק ההשקעות של Bitsgap מאפשר לסוחר לעקוב אחרי הפעולות שהוא עושה ביעילות ואפקטיביות. התיק מאפשר לעקוב אחרי המסחר ביותר מ- 1800 מטבעות וירטואליים שונים, כאשר כולם מסודרים ומנותבים לתיק השקעות אחד. כך, Bitsgap חוסכת את הצורך להתחבר למספר בורסות שונות ולהשתמש בממשקים לא נוחים: כל ההשקעות, הרווחים והפעולות מנותבות ללוח נוח אחד.

אופציית הדמו

אפשרות זו ב- Bitsgap היא אולי הייתרון המשמעותי ביותר של הפלטפורמה: האפשרות להתנסות במסחר ב"כסף נייר" – כלומר כסף שאיננו אמיתי. הדמו של Bitsgap הוא חינמי לחלוטין לשימוש, והמתנסה מקבל "כסף" חינמי אותו הוא יכול להשקיע בהדמיה של 5 הבורסות הפופולאריות ביותר. מדובר באפשרות שימושית מאוד למתחילים, שיכולים באמצעות הדמו לרכוש ניסיון וביטחון במסחר במטבעות הקריפטו. כמו כן, הדמו מאפשר לנסות גם את הכלים האחרים של Bitsgap שתוארו לעיל, כגון הבוטים האוטומטיים וכלי הארביטראז' – כך, יכול גם הסוחר המומחה שאינו בטוח כל כך ביעילות הכלים לנסות אותם במסגרת אופציית הדמו בעצמו ולשפוט.

בטיחות

אחד החששות המרכזיים שעולים בתחום מסחר הקריפטו הוא בטיחות המסחר. במקרה של פלטפורמת Bitsgap, יוצריה מתגאים בכך שהיא פלטפורמה בטוחה ביותר, ואפילו טוענים כי היא בטוחה כפליים מבנקים אינטרנטיים. לטענתם, כל האינפורמציה של המשתמשים מוצפנת באמצעות פרוטוקולים של 2048-bit, מאוחסנים ברשת בטוחה ומוגנים על ידי חומות אש. בכל הנוגע לכספם של המשתמשים, Bitsgap טוענת כי אין לה גישה אליו או אפילו רצון לעשות כן – כל המידע מוצפן באמצעות API keys, אשר אינם חושפים כל מידע על המשתמשים ומאכסנים את האינפורמציה באופן בטוח.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו