קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
ארנק וירטואלי - למה אנחנו בכלל צריכים אותו?

ארנק וירטואלי – למה אנחנו בכלל צריכים אותו?

למה צריך ארנק וירטואלי כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים? מה מומלץ ומאיפה מתחילים? כל התשובות המדריך שלפניכם - לחצו עכשיו לכל הפרטים

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

אם הגעתם לפה סביר להניח שהשקעה או שימשו בעולם המטבעות הדיגיטליים קרץ לכם במיוחד. אך לפני שאתם מתחילים לעשות את כל אלו אתם צריכים להחזיק בארנק דיגיטלי.

ארנק דיגיטלי נשמע מפציץ במיוחד, החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות ארנקים וירטואלים – מה זה אומר ארנק וירטואלי, מה הם האפשרויות העומדות בפני ואיך מתחילים? הישארו איתנו.

הכירו, החבר החדש שלכם: ארנק וירטואלי

על מנת שנוכל להחזיק מטבע ביטקוין או למעשה כל מטבע קריפטו אחר אנו צריכים להחזיק בארנק דיגיטלי.

ארנק דיגיטלי היא בעצם תוכנה אשר יושבת על המחשב שלנו או לחילופין על הסמארטפון ומאוחסנת על גבי שרת מאובטח מותאם המאפשר גישה אינטרנטית אל הארנק.

דרך ארנק דיגיטלי תוכלו לקבל, לשלוח תשלום(מטבעות) ואף לאחסן ולהשקיע אותם בזירות שונות.

קיימים כיום בשוק אפשרויות רבות לפתיחת ארנק דיגיטלי, כאשר כל אחד מהם מציע אפשרויות שונות הן ברמת האבטחה והן ברמת השליטה במטבעות וחישוב עמלות.

מה הם סוגי הארנקים הקיימים?

ישנם סוגים רבים של ארנקים, יחד עם זאת אנו רואים שני סוגים עיקריים בעולם הארנקים הוירטואלים – ארנק חומרה, וארנק תוכנה. אז מה זה בכלל אומר?

  • ארנק תוכנה – כאשר אנחנו מדברים על ארנק תוכנה אנו מדברים על ארנק אשר ביכולות לאפשר קבלה ושליחה מיידית של מטבעות וירטואלים, כמו כן הוא נמצא בקשר רציף עם רשת הבלוקצ'יין.
  • ארנק חומרה – יש הקוראים לו גם ארנק נייר, ארנק זה לא מיועד לשימוש יומיומי עבור שירותים אלא לאחסון אוף-ליין של מטבעות וירטואלים. ארנק זה נקרא בעגה המקצועית "ארנק קר".

לפני שאתם מתחילים פותחים ארנק וירטואלי באחד הספקים האקראיים עליכם לשאול את עצמכם מה הולך להיות השימוש שלכם בעולם המטבעות הוירטואלים, בהתאם לכך תפתחו את הארנק החדש.

כמו כן, בדקו שהארנק שלכם תומך בצורה מלאה בכל המטבעות איתם אתם הולכים לעבוד. אף אחד לא אוהב לגלות שאותו ארנק לא עובד ולהבין שאותם מטבעות נעלמו ברשת הוירטואלית….

איך אני משתמש בארנק וירטואלי?

לאחר שפתחת את אותו ארנק וירטואלי הגיע הרגע בו תוכלו לקבל ולשלוח מטבעות וירטואלים ללא לאות.

כל ארנק וירטואלי מקבל קוד מפתח מזהה (Public Key), קוד זה מורכב משורה של מספרים ואותיות והוא נחשב לכתובת ההעברה שלכם מהמען.

איפה ניתן לפתוח ארנק דיגיטלי?

למעשה יש עשרות מקומות בהם תוכלו לפתוח ארנקים וירטואלים, יחד עם זאת ריכזנו עבורכם את הפופולריים והשכיחים ביותר:

  • ארנק בלוקצ'יין – אנחנו לא נתפלא אם יצא לכם לשמוע על הארנק כבר לפנינו. מדובר בארנק פעיל אשר חולש על למעלה מ-140 מדינות בעולם. ניתן למצוא בבלוקצ'יין קרוב ל21 מיליון ארנקים ומתבצעות שם 200,000 עסקאות מדי יום! תומך אך ורק במטבעות: ביטקוין, אתריום וביטקוין קאש.
  • אקסודוס(Exodus) – מדובר באחד הארנקים הקלים לתפעול, הממשק שלו נוח ומתאים גם עבור אלו שלא התנסו בעבר בתחום המטבעות הוירטואלים. הארנק תומך בשורה רבה של מטבעות וניתן לבצע עסקאות דרכו במהירות.
    תומך במטבעות: ביטקוין, ליטקוין, איתריום, דאש, גולם, איוס והרשימה עוד ארוכה.
  • ג'קס (Jaxx) – מדובר בארנק תוכנה פופולרי ושכיח למתחילים. בדומה לאקסודוס ניתן לאחסן בו סוגים רבים של מטבעות וירטואלים והרשימה רק גדלה.

הארנק הוא נוח וניתן לגשת אליו כמעט מכל מקום – מהמכשיר הנייד, טאבלט, מחשב ואפילו ניתן למצוא תוסף שלו לכרום. נשמע טוב לא?

יחד עם זאת יש עוד עשרות ארנקים איכותיים שניתן למצוא ברשת, אנו מציעים לכם לעשות את מחקר השוק הקטן שלכם ולהחליט מה הוא הארנק הטוב ביותר בשבילכם – בהתאם לרמת השימוש, סוג השימוש והעמלות בחשבון.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו