קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
ארנק חומרה: כל המידע הרלוונטי אודות ארנקי חומרה

ארנק חומרה: כל המידע הרלוונטי אודות ארנקי חומרה

מה זה ארנק חומרה ואיך ניתן לשמור בו מטבעות ביטקויין שרכשנו? לחצו עכשיו וקבלו את כל המידע הדרוש על ארנק חומרה לרכישת מטבעות דיגיטליים.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram
החלטתם שאתם מעוניינים להתחיל לסחור במטבעות וירטואלים, כיום ישנם עשרות מטבעות וירטואלים שונים כאשר הבולטים ביניהם הם ביטקוין ואת'ריום. כאשר אנחנו רוצים לסחור, לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים עלינו להחזיר אותם בארנק דיגיטלי ייעודי, ארנקי חומרה הם בחירתם הראשונה של אנשים רבים אשר מעוניינים לשמור על המטבעות שלהם. במאמר זה נבין מי הוא אותו ארנק חומרה, למה אנחנו צריכים אותו ואיך אנו בוחרים את הארנק הטוב ביותר.

הכירו: ארנק חומרה

כיום קיימים סוגים שונים של ארנקים, ארנקי חומרה נחשבים לארנקים השכיחים ביותר ולרוב גם האמינים ביותר לדעת קהל רב. ארנק חורמה הוא ארנק קר, מה שאומר שמדובר בארנק אשר אינו מחובר לרשת האינטרנט, מה שמבטיח למפתח הפרטי הוכחת בעלות על המטבעות בכל שלב נתון. כאשר אנחנו מדברים על חווית משתמש בארנקי חומרי אנו לאו דווקא מדברים על חווית שימוש ללא עוררין אך מדובר בארנק בעל רמת אבטחה גבוהה במיוחד ובעל אפשרות להחזיק מספר שונה של מטבעות דיגיטליים.

ארנק קר: ארנק חומרה

כאשר אנחנו מדברים על ארנקים וירטואלים אנו מדברים על 2 סוגים עיקריים – ארנק קר וארנק חם. ארנק חומרה נמנה על אחד משלושת הארנקים הקרים. אך מי הם שאר הארנקים הקרים? ארנק חומרה – אותו ארנק עליו אנחנו מדברים כרגע, מדובר למעשה בארנק הקר המאובטח ביותר כיום. כאשר אנחנו מדברים על ארנק חומרה אנו מדברים על שימוש בכונן קשיח חיצוני אשר מוצפן ברמה גבוהה במיוחד על מנת לעמוד בהתקפות שונות. כיום, רוב ארנקי החומרה עליהם אנו מדברים מגיעים יחד עם מסך כך שתוכלו להסתנכרן באופן שוטף בכמות היתרה שלכם, להעביר ולקבל כספים. ארנק נייר – ארנק נייר מתאים לאותם אנשים אשר מעוניינים לרכוש ביטקוין ולהחזיק בו לטווח ארוך, כאשר לא נדרשות פעולות יום-יומיות או חודשיות. בארנק זה אנו נרשום את מספר המפתח הפרטי שלנו על גבי דף נייר לפי הסדר שניתן לנו, לאחר מכן נבצע מספר פעמים פעולות גיבוי.  ארנק דיגיטלי – כאשר אנחנו מדברים על ארנק דיגיטלי קר אנו מדברים על תוכנה ייעודית אשר מותקנת על חומרה אשר אינה מחוברת לרשת האינטרנט. חומרה אשר אינה מחוברת לרשת האינטרנט יכולה להיות מספר דברים – מחשב ישן שאנחנו כבר לא משתמשים בו, מחשב חדש שקנינו לשם עבודה עם ארנק דיגיטלי, סמארטפון ללא כרטיס SIM וללא חיבור עצמאי לWIFI.

על מנת להשתמש בארנק דיגיטלי קר עליכם לוודא כי ביצעתם פירמוט למחשב הישן או לחילופין לסמארטפון, לאחר מכן עליכם להתקין את תוכנת הארנק ואנטי וירוס מתקדם(ישנם הרבה אנטי וירוסים חינמיים ברשת, אגב – אם אתם מעוניינים להשקיע עוד מספר שקלים בחודש תוכלו להרחיב לגרסאות הפרימיום השונות).

לאחר ביצוע פעולות אלו יש לנתק את החומרה לאלתר מכל גורם אינטרנטי, כמו כן אנו ממליצים לא להשתמש במחשב ישן מדי או סמארטפון שלא הייתם מבצעים בו שיחות יום-יומיות.  בסופו של יום עלינו להתחשב בשחיקה של החומרה לאורך השנים, ותכלס – מי רוצה לאבד את כל המטבעות שלו יום אחד בהיר?

איך לבחור את הארנק הטוב ביותר?

למעשה, מדובר במלאכת מחשבת של ממש. אם תכנסו לקבוצות בתחום ברשתות החברתיות תוכלו לראות שכל אחד מן המשתמשים בטוח שיש בידו את הארנק הוירטואלי הטוב ביותר.

מה שמתאים לאדם אחד פחות מתאים לאדם אחר, עלינו לבדוק שהארנק מסוגל לבצע פעולות פשוטות נדרשות לדוגמת אחסון מטבעות וקבלה והעברה של מטבעות.

יחד עם זאת לפני שאנחנו ממהרים לפתוח ארנק דיגיטלי עלינו לבדוק שהוא מספק לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים, כל ארנק תומך במטבעות אחרים עלינו לבדוק שהוא תומך במטבעות אותם אנו רוצים להחזיק. לדוגמא, ארנקים רבים נותנים אפשרות לסחור רק בביטקוין או באית'ריום, כמו כן יש אחרים הנותנים אפשרות לסחור בשניהם.

דבר נוסף שאסור להדיר עינינו ממנו הוא עניין העמלות, ממש כמו בנק רגיל עלינו לשים לב לגובה העמלות אשר אנו משלמים על פעולות שונות בארנק, ישנה סקאלה רחבה של מחירים בעולם הארנקים הוירטואלים, עשו את סקר השוק שלכם.

Ledger - Crypto Beginners Pack
מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
Poloniex היא פלטפורמת מסחר מקוונת במטבעות קריפטו שהושקה בשנת 2014, המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מגוון רחב של מטבעות קריפטו, הכולל מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת'ריום, וגם מטבעות אקזוטיים.
ההתלהבות מהמזלג הקשה של אתריום נובעת מהשינויים הגדולים בקוד העומד בבסיסו של מטבע הקריפטו השני בשוויו בעולם. לאתריום הייתה בעיה ארוכת שנים בהתמודדות עם מספר הולך ומתעצם של עסקאות קריפטו שבוצעו במסגרתה, וכן דמי העסקה הבלתי צפויים ולעיתים מופקעים שלה הרגיזו לאורך הזמן גם את מעריציה הגדולים ביותר.
הפלטפורמה ידועה במגוון הרחב של מטבעות הקריפטו שניתן לסחור בהם במסגרתה וכן במסחר האוטומטי שהיא מאפשרת למשתמשים בה. בהכללה, HitBTC נחשבת לפלטפורמת מסחר לסוחרים מנוסים יחסית בשוק הקריפטו.
קוקוין היא פלטפורמה שמאפשרת לסחור ביותר מ-200 מטבעות קריפטו שונים וכן כלים פיננסיים כמו מסחר בחוזים עתידיים והלוואות קריפטו. כל הפרטים בסקירה שהכנו