קורס מסחר למתחילים

כריית מטבעות דיגיטליים: איך מתחילים?
קורסים לבלוקציין

קורסים לבלוקציין

הבלוקצ'יין החל לממש את הייעוד הכה משמעותי וכעת הוא ממשיך בהתקדמות המטאורית הגלובלית ובשל כך מושקים קורסים רבים לטכנולוגיית בלוצקיין.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב telegram

כבר למעלה משנתיים שתחום הבלוקצ'יין לא נחשב כעוד הבטחה בעלת פוטנציאל רב, כאשר ניתן להכריז בביטחון רב שהבלוקצ'יין החל לממש את הייעוד הכה משמעותי ומבטיח שרבים חזו לו, וכעת הוא ממשיך בהתקדמות המטאורית הגלובלית.

מטבע הדברים, כאשר מדובר בתחום שעוסק בהשקעות והתפתחות טכנולוגית, ניתן לצפות למצוא את מדינת ישראל כאחת המדינות המובילות בתחום. ואכן, ישראל נמצאת במקום טוב במעלה הדירוג של המדינות בהן קיימת התפתחות משמעותית של הבלוקצ'יין – ישנו מספר רב של חברות ישראליות שמפתחות תשתית טכנולוגית באמצעות בלוק'ציין. בין יתר החברות הללו ניתן למנות את paykey, endor ועוד.

קיים מחסור משמעותי בעובדים בתחום הקריפטו

החברות הללו מנסות לגייס חדשות לבקרים עובדים חדשים. ואולם, למרבה הפלא, קיים מחסור משמעותי של עובדים שמתמחים בבלוקצ'יין – ייתכן שהמחסור נובע בשל חוסר היכרות של מפתחים פוטנציאלים עם התחום, או לחלופין חשש להיכנס לתחום חדש. ואכן, למרות שהשכר ההתחלתי של מפתח בתחום נע בין 25 אלף שקלים ל- 30 אלף שקלים בחודש, הרי שחברות הקריפטו המובילות בארץ מתקשות לאתר עובדים.

קורסים הכשרתיים לבלוקצ'יין צפויים לפתור את בעיית המחסור בעובדים

לאור התפתחות התחום מחד, ומאידך, מחסור העובדים המשמעותי, בשנתיים האחרונות החלו להיפתח בישראל קורסים לבלוקצ'יין. לדעת רבים, קורסים לבלוקצ'יין צפויים לפתור אם לא באופן מלא – אז לכל הפחות באופן חלקי, את בעיית מחסור העובדים שקיימת בתחום הקריפטו. זאת, מאחר שמדובר בקורס לא מורכב, בתחום בעל פוטנציאל התקדמות גבוה, וכמובן – תנאים התחלתיים בדמות שכר גבוה והטבות נוספות, בתור התחלה.

עם זאת, חשוב לזכור שהבלוקצ'יין שונה בתכלית מהתוכנות  המוכרות – בשונה מהן, ניתן לבצע שינויים בתוכנת שמפותחת בבלוקצ'יין, שכן ברגע בו היא עוברת הרצה ונשלחת לרשת – תמו האפשרויות לשינויים בתוכנה, על אף שהיא צפויה לשרת מיליוני משתמשים ברחבי העולם. על כן, מפתחי בלוקצ'יין מחויבים להיות אנשים מוכשרים,  מתאימים לתחום, וכמובן בעלי אחריות רבה.

מה מתרחש בקורסים לבלוקצ'יין

הקורסים מותאמים בחלקם למפתחים בעלי ניסיון של מספר שנים, לצד קורסים אחרים שמיועדים לאנשים חסרי ניסיון משמעותי בתחום (אך כן נדרש ידע מקדים בשפת תכנות). במסגרת הקורס, שאורך לרוב מספר שבועות (בהתאם כמובן לרמת הידע המקדים איתו מגיעים המשתתפים בקורס), לומדים המשתתפים נושאים שונים, דוגמת קריפטוגרפיה, חוזים חכמים והמגוון עוד רחב,  ומשתתפים בפרויקטים שמאפשרים להם לצבור ניסיון מעשי בפיתוח בבלוקצ'יין.

פוטנציאל להתפתחות משמעותית

אין ספק שהמעבר לתחום חדש כמו הבלוקצ'יין יכול לאתגר רבים – הרי למה להם לצאת מהנישה המוכרת, ולהתחיל ללמוד מאפס תחום לא מוכר. אולם בפועל, מאחר שלבלוקצ'יין פוטנציאל כה רחב שמאיים להשתלט על העולם ככלל והגופים הפיננסיים בפרט, חבל יהיה לפספס את הרכבת ולהצטער בדיעבד על החשש לעבור לתחום. לצד העובדה שהשכר בחברות מתגמל מאוד, אין סיבה שלא לנסות להירשם לאחד מבין מספר קורסים לבלוקצ'יין שקיימים ברחבי הארץ.

מאמרים נוספים שנבחרו בשבילך
ארנקי החומרה של לדג׳ר (Ledger) מאפשרים פתרון יעיל נגד תקיפות הסייבר וגנבות פיזיות של הכסף שלכם. הארנק משלב בין פתרונות תוכנה מבוססי IT עם רכיבי חומרה פיזיים. בכתבה זאת אנחנו נסקור עבורכם את מוצרי החברה
מסחר במטבעות קריפטו רובו מתנהל במסחר אלגוריתמי. בעבר רובוטים של מסחר אוטומטי היו יקרים ודרשו ידע טכני, אבל עם הזמן הכלים הללו הפכו ליותר נגישים. בכתבה זאת אנחנו נעסוק בסיכונים שבמסחר האוטומטי
פרוטוקול בלוקצ׳יין של NEAR נוצר על מנת להקל על מפתחים והוא מספק גם ארנק תוכנה ואסימון משלו. מה צריך כדי לפתוח חשבון? המידע המלא בכתבה
עיבוד תשואות הינו הפרקטיקה של החזקה או השאלת נכסי קריפטו על מנת לייצר תשואות גבוהות או תגמולים בצורת מטבע קריפטו נוסף. מה הן הפרוטוקולים הפופולאריים ומה הסיכונים – הכל בכתבה שהכנו